Akrep ve Yengeç Burç Uyumu

Akrep burcu ile birlikte olan bir yengeç için doğru kişiyi buldu demektir. Her ikisi de oldukça duygusal olan bu iki burç, birlikte oldukça duygusal bir beraberlik yaşayabilir. Akrep ve yengeç birlikteliği bizden 10 üzerinden 10 alıyor. Ruh okşamayı çok iyi bilen akrep burcu için yengeçler biçilmiş birer kaftan. Yengeç burcu, derin duyguları olan ve oldukça anlayışlı bir burçtur. Akrebin kıskançlık krizleri ile başa çıkabilecek yegane burçlardan birisi olan yengeç, akrebin bu tutumundan çok hoşlanır. Kıskanılmak ve sahip çıkılmaktan hoşlanan yengeç, bu ilişkiye fazlasıyla değer verir ve partnerini mutlu etmek için elinden gelenin fazlasını yapacaktır. Akrep ve yengeç birlikteliği uzun soluklu bir birliktelik olacaktır.

Yengeç burcu insanı, duygularını çok derin yaşar. Bu noktada da onu herkesin anlaması çok kolay olmayacaktır. Ama karşısında en az onun kadar derin bir insan olan akrep olduğunda, işler çok farklı olabilir. Yengeç burcu, delici bakışları olan akrep burcundan daha ilk bakışta etkilenecektir. Bu da yengeç burcunun iç dünyasında birçok duyguyu keşfetmesini sağlayacak. Yengeç burcu ve akrep burcu ilişkisi, oldukça eğlenceli bir ilişki olabilir. Bu ikilinin günlük hayattaki uyumu yatak odasına da yansıyacaktır.  Bu durumda akrep burcu ve yengeç burcu birlikteliği için hem günlük hayatta hem de yatakta oldukça başarılı olduklarını söylemek yanlış olmaz.

Yengeç burcuna mensup kişiler, zaman zaman yanlış duygulara kapılabilirler. Bu da onların kırılgan olmalarından kaynaklanır. Onları tanımak için zaman zaman ekstra çaba sarf etmek gerekebilir, çünkü düşündükleri ile söyledikleri birbirinden çok farklı olabilirler. Yengeç burcu genelde güzel ve bakımlıdır. Akrep ise karşısındaki insanın kendine özen göstermesi ve bakmasından çok hoşlanır. İlerleyen zamanlarda ikisi de birbirinden örnek alıp, görünüşlerine daha da özen göstermeye başlarlar. Akrep burcunun tutkusu, yengeç burcunun büyülenmesini sağlayacağından, bu ilişkide ipler akrep burcunun elinde olacaktır.

Akrep Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Bu iki burcun ilişkisinde romantizm hat safhadadır. Duygu yoğunluğu oldukça yüksek yengeç erkeği akrep kadını ile duygusal bağı kurarak onu dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Akrebin kıskançlık krizlerine rağmen ayakta kalmayı başaracak nadir burçlardan olan yengeç için tepkiler değil, tepkilerin altında yatan duygular önemlidir. Sevildiğini bilmek isteyen akrep kadını için ruh ikizi sayılabilecek bir yengeç partner, uzun soluklu bir ilişki demektir. Bu ikilinin yatak odalarında kırmızı mum eksik olmaz. Romantizm her ikisi içinde hayati önem taşır.

Akrep Burcu Erkeği ile Yengeç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Bir yengeç kadını için sevdiği insana güven vermek akrebin güven beklentisinden daha yoğun bir istek uyandırır. Buda daha ilk adımda talebi karşılanan akrep erkeğini ilişkiye biraz daha yaklaştırır. Karşısında onun için atan bir kalp olduğunu bilmek akrep erkeğinin bütün sert taraflarını rafa kaldıracak en önemli duygudur. Beraber yemek yapmak ya da alışverişe çıkmak bu ikili için harika dakikalar geçirmek demektir. Cinsel yaşamda akrebin istekliliği yengeç kadınını da baştan çıkaracaktır. Beraber çok vakit geçirecekleri yatak odaları iki burcun da mabedi sayılır.

Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku