Akrep ve Koç Burç Uyumu

Akrep ve koç uyumu zaman zaman olumlu, bazen de olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu ikili için mutlu bir beraberlikleri olacaktır demek zor olur. Çünkü her ikisinde de bir adım önde olma isteği olduğundan, birbirleri ile çatışabilirler. Akrep ve yengeç uyumu kadar başarılı olmasa da, akrep ve koç ilişkisi de doğru adımlar atıldığında başarılı olabilir.

Koçun dediğim dedik tavırları, akrebin kıskançlığı ile buluştuğunda oradaki ateşten her an kıvılcım çıkabilir. Hırslı ve yeni fikirlere açık olan koç burcuna karşılık, duygularını içinde yaşayan akrep ikilisi birbirlerine gerçekten aşık olduklarında,  yatakta inanılmaz bir ikili olabilirler. Her ikisi de cinselliğe düşkün burçlardır. Ateş grubuna mensup koç ve su grubuna mensup akrebin ilişkisi yine de denemeye değer.

Her ikisinin de çok disiplinli insanlar olmadıklarını düşündüğümüzde, bu ikilinin birlikteliği iyi bir seçim olabilir. Koç burcuna mensup kişilerin araştırmacı ruhları vardır, onlar hayatta yenilikler aramaktan hiç sıkılmazlar. Akrep burcu ve koç burcu birlikteliğindeki coşku hiç bir zaman kendini yitirmez. Özellikle yataktaki uyumları, günlük hayatlarına da yansıyacaktır.

Su grubuna mensup akrep ve koç burcunun birlikteliği uzun ömürlü olabilir. Tabi bu noktada koç burcunun sadakatini sınayacak olan akrep burcuna karşılık koç burcunun çok dikkatli davranması gerekebilir. Çünkü hiç beklemediği anda, hiç beklemediği şeyler onun sınavı olabilir. Akrep burcu karşısındakini sınamadan asla ona tam olarak güvenmez. Bu ikilinin birlikteliği çok yaratıcı olabilir. Akrep burcunun değişik cinsel fantezileri koç burcuna da ilham kaynağı olacaktır. Akrep burcu ve koç burcu ikilisinin arasındaki tutku ve aşk ateşi sönmediği sürece, bu ilişki her ikisine de iyi gelecektir.

Akrep Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Anlaşmaları karşılıklı özveriye bağlıdır ancak bu iki burcun uyumu çok çetin şartlar gerektirir. Akrebin öfke patlamalarına koç erkeği ne kadar sabreder bilinmez ancak karşılıklı iletişimi sağlıklı kurabilirlerse bu ilişkinin en can alıcı yanı cinsellik olacaktır. İki tarafta aşka ve cinsel yaşama doyumsuzdur. Sosyal hayatta kıskançlık krizleri akrep kadınının peşini bırakmaz ancak eğlenceli koç erkeği ile keyifli vakit geçirmek iyi gelebilir. İki tarafın ortak noktası olan güven sağlandığı sürede tartışmalar için mutlaka bir orta yol bulunabilir.

Akrep Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Akrep burcu da Koç burcu da agresif ve kıskanç yönlü burçlardır. İkisinin anlaşması için gereken tek şey ise sevgi. Arada sevgi bağı olduğu sürece iki tarafta inadını sürdürmeyecektir. Asil duruşu ile akrebi etkileyen koç kadınının dik başlılığı çoğu zaman partnerinin hoşuna gider. Sosyal yaşamda baskın karakter olan iki tarafta etkilidir ve eğlenmeyi sever. Cinsellik söz konusu olduğunda ise adeta başka bir boyuta girerler. Yatak odası akrep burcunun vazgeçilmezidir ve bunu bilen koç kadını sürprizlerini partnerinden eksik etmeyecektir.

Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku