Akrep ve Oğlak Burç Uyumu

Burçlar dünyasında belki de akrebi en derinden etkileyebilecek bir burç varsa, o da oğlaktır. Oğlak burcunun kapalı bir kutu olduğunu bilmeyen yok. Dışarıdan buz gibi soğuk ancak içinde sıcacık biri yatak oğlaklar, akrep burcu ile tutkulu bir ilişki yaşayacaktır. Her ikisi de aşka ve cinselliğe büyük önem verirler. Ancak oğlaklar, akrep gibi bunu her önüne gelenle yaşamaz. Onun bu tutumu akrebi etkilemeye yetecektir. Akrepler, bakımlı insanlardan hoşlanır. Oğlak ise kendine bolca vakit ayırır ve güzellik kavramı onun için çok önemlidir, herkesin onu beğenmesini ister ve bunu başarır da. İşte onun bu çekiciliği de akrepte onu elde etme isteği uyandıracaktır. Akrep ve oğlak burç uyumu için biraz fedakarlıkla 10 üzerinden 8 verebiliriz!

Akrep burcu, genellikle hırslı bir yapıya sahiptir. Bu da elde edemediği şeye karşı büyük bir istek ve şevk duymasını sağlayacaktır. Oğlak burcu bu noktada onun aşık olabileceği bir yapıya sahiptir çünkü kolay elde edilebilir bir yapısı yoktur. Bu da, onun akrep burcunun elde etmek isteyeceği biri olmasını sağlayacak. Akrep burcu, sırf elde etmek için uğraşmaz, bu elde etme çabaları onun aslında karşısındaki kişiden ne kadar etkilendiğini gösterir.

Sıradan, cinsellik düşkünü ve nedense her zaman korkunç biriymiş gibi gösterilen akrep burcu, aslında hiç de öyle sığ ve basit bir insan değildir. Onun çok derin bir duygu dünyası vardır. Bazen en yakınları bile onun bu dünyasından bir haberdir, çünkü kolay kolay kimseye açılamaz. Genellikle de o dünyada kendi başına yaşar. O dünyaya girebilmeyi başaran ise muhtemelen bir oğlak burcu kişisi olacaktır. Akrep burcunun, Zodyak’ın en anlaşılmaz burcu olması, oğlağı en çok çeken şeylerden biridir. Çünkü o her zaman hayatını düzene oturtmuştur ve her şey berraktır. Bu karmaşık duygular, onun aşı akrep burcu ile tatmasını sağlayacaktır. Yatakta bu ikili için inanılmaz bir çekim olacağını söylemek de yanlış olmaz, her ikisi de birlikte yatakta çok uyumlu olacaklardır.

Akrep Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Söyleyeceklerini hiç düşünmeden söyleyen Akrep kadını oldukça coşkuludur. Bazen kırıcı olsa da onun içindeki sevecen tarafı ancak bir oğlak görebilir. Oğlak erkeği duygusallığa son derece önem veren narin bir yapıdadır ve cinsel yaşama en az akrep kadını kadar önem verir. Ortak noktaları romantizm olan bu iki burcun uzun soluklu bir ilişki yaşaması için oğlak biraz fedakarlık yapması gerek. Çünkü kıskanç akrep kadınının baskısı sevdiği adama karşı herkesten fazladır. Sosyal yaşamda gözünü oğlak erkeğinden bir an olsun ayırmaz.

Akrep Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Akrep ile Oğlak arasındaki ilişki astrolojinin en renkli ilişkilerindendir. Oğlak kadını şen şakrak halleri ile etkilediği akrep burcunu içeriden fethetmek zorundadır. Bir kale gibi soğuk ve vakur duruşu ile hiç heyecan duymuyor gibi görünen akrep aslında içinde kopan fırtınaları anlayacak bir partner ister. Cinsel hayata düşkün akrep erkeği oğlak kadınının cilveli hallerine tutulmuştur bir kere. Hareketli ve bağlayıcı bir cinsel yaşam yatak odalarını mabede çevirecektir. Her iki burç içinde zevk alınan aktivitelerden sıkılmak söz konusu değildir.

Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku