Akrep ve Başak Burç Uyumu

Akrep ve başak ilişkisinde inanılmaz bir çekim vardır ve bu elektrik ikisinin de gözünden kaçmaz. Oğlaklar kadar olmasa da işkolik sayılabilecek başaklar, akrep burcunu ilk gördüğünde nefret edebilir ancak bu nefret, ona aşık olacağının göstergesidir. O anda başaklar ya oradan koşar adım kaçmalı, ya da kalıp akrep ile unutulmaz bir ilişki yaşamalı. Ancak akrep insanlarının girdikleri hayatlarda unutulmaz izler bıraktıklarını unutmamalı. Bir akrep, kendisine yapılan yanlışı asla affetmez, eğer duygularınızdan emin değilseniz, akrep burçlarını üzmek gibi bir yanlış yapmayın. Akrep, üzülürse üzmesini de çok iyi bilir ve iğnesini batırmaktan da hiç çekinmez. Ancak başağın çalışkan ve ayakları yere sağlam basıyor oluşu da akrebi fazlasıyla etkilemeye yetecektir. Bakımlı ve dikkat çekici bir başak ile tutkulu akrebin ilişkisi bizden yüksek puan alıyor!

 Başak burcu 24 ağustos ile 23 eylül tarihleri arasında dünyaya gelmiştir. Yani yazın son baharın ilk günlerine denk gelirler. Akrep burçları ise 23 ekim ve 24 kasım tarihleri arasında dünyaya gelmiştir. Onlar ise baharın son günleri ve kışın ilk günlerini temsil eder. Her ikisi de mutlu insanlardır ve hayattan keyif almayı becerirler. Ancak akrep zaman zaman içini dökemediği için kendini yiyip bitirebilir. Bu noktada başak burcunun, akrep burcunun güvenini kazanması gerekiyor. Akrep burcu, sevgilisinin aynı zamanda sırdaşı da olması ister.

Yani sevgilisi olduğu kadar arkadaşı, dostu da olmalısınız. Onun bu beklentilerini karşılayabilirsiniz, akrep burcu sizi çok mutlu edebilir. Başak burcu, her şeyden önce yaşama ve yaşamaya büyük önem verir. Bu nedenle küçük dertlerle yaşamı kendine zehir etmeyi sevmez. Zaman zaman paranoyaklaşan akrep burcunun bu tavırları ona anlamsız gelebilir, korkup kaçabilir. Fazlası ile kıskanç olarak tanıdığımız akrep burcu, bu ilişkide kıskançlık gibi duygularını törpülemesi gerekiyor. Zira başak burcu ayakları yere basan ve zaten kendini koruyabilen insanlardır. Onların kıskançlık duygularına karşı geleceğini düşünüyoruz, bu durumda da akrebin artık karşısındaki kişilere güvenmeyi öğrenmesi gerekiyor.

Akrep Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Dünyanın en büyük çekimlerinden birisi de akrep ile başak arasındadır. İlk görüşte aşk ile başlayan akrep – başak ilişkisi yine benzer bir şekilde yıldırım nikahı ile taçlanabilir. Bazen de nefretle başlayan diyaloglar aşka dönüşebilir. Kendinden emin bir başak erkeği akrep kadınının aklını başından alacaktır. Zekaya hayran kalan akrep kadını başak ile sohbet etmek ve yatak odasında vakit geçirmek gibi hobiler edinecektir. İş hayatına düşkün başak eğer ilişkiye gereken zamanı ayırırsa bu ilişki astroloji dünyasında ideal ilişkilerdendir.

Akrep Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Sert duyguları olan akrep erkeği üzüldüğü zaman karşısındakini de hemen üzmek isteyecektir. Duygusal karakteri ile her zaman detaylardan kendine pay çıkarmaya çalışan başak kadını akrebi üzmeden ilişkiyi yürütebilecek nadir burçlardandır. İletişim kurması oldukça zor olan akrep erkeği iletişimi kurduktan sonra ise tamamen bağlılık gösterir. Cinsel hayatta başak kadını aşkı ön planda tutarken akrep erkeği için yatak odasında olmak yeterlidir. Beraber film izlediklerinde akrep dramı saçma bulurken başak kadını hüngür hüngür ağlayabilir. Akrepler sonuca bakar başaklar ise detaylara.

Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku