Akrep ve Terazi Burç Uyumu

Simgesi denge ve adalet olan terazi burcu, oldukça güçlü bir analitik zekaya sahiptir. Onun bu zekası akrebi etkilemeye yetecek de artacaktır. Akrep burcu, aslında görüntüsünün aksine derin duygularla doludur. Aşk, akrep burcu için çok önemli bir yerdedir. Akrepler kolay kolay aşık olmadıkları kişilerle ilişki yaşayamazlar. Aşk bittiğinde ise akrebin orda durması imkansızdır. Zaman zaman zıtlaşsalar da, akrep ve terazi burç uyumu bizden geçer not alıyor. Terazinin sosyalliği akrebin yalnızlık aşkı ile çatışabilir. Akrep, partneri ile birlikte sosyalleşmeyi başarabilirse, terazi de ona mutluluğun anahtarını verebilir. Ancak terazinin dikkat etmesi gereken bir konu var, o da akrep burcunun kıskançlığı. Eğer kıskançlık krizleri ile karşılaşmak istemiyorsa, akrebe güven vermesini tavsiye ediyoruz.

Terazi burcu için hiç kuşkusuz harika bir aşık olacaklarını söyleyebiliriz. Aşkı, venüz yarattıysa, muhtemelen ilk olarak terazi burçlarına yoğunlaşmış. Terazi burcu, aslan, ikizler, koç ve yay burçları ile daha iyi anlaşır gibi görünse de, akrep ile de iyi bir çift olmayacaklarını söylemek yanlış olur. Çünkü her ikisi de aşk, sevgi ve birlikteliklere önem verirler. Yani kısa süreli ilişkiler pek onlara göre değildir. Tabi bunun için her ikisinin de karşılarındaki insana değer vermeleri gerekir. Bu ilişki, ilk baştaki o elektriği ilerleyen dönemlerde de korumalıdır. Aşk ateşi sönmediği sürece, bu iyi bir beraberlik olacaktır.

Bir teraziye aşık olmak, akrep burcu için çok iyi olabilir. Çünkü terazi burcu mantıklıdır ve ne istediğini bilir. Akrep burcu kişileri de kendinden emin kişilerden hoşlanır. Venüsün etkisinde olan terazi burçları ise güzel yüzleri ile karşılarındaki insanı kolayca etkileyebilirler. Terazi burçları, ileride kötü görünmemek için, küçük yaştan itibaren kendilerine ve dış görünüşlerine özen gösterirler. Onların bu seksiliği ve bakımı da akrep burcunu ilk etkileyen şeylerden biri olacaktır. Ayrıca terazi burcunun zekası ve pratikliği de akrebin birçok kişide bulamadığı şeyi terazi burcunda bulmasını sağlayabilir. Duyarlı olarak tanıdığımız terazi burcu, akrep burcu ile de pekala mutlu olabilir.

Akrep Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Akrep lider ve tutkuludur. Terazi ise dengeli ve zeki. Mükemmel uyumu yakalamaları an meselesi olan bu iki burç bir ilişkiye başlamışsa tutku ve ateş hiç eksik olmaz. Aşka verdikleri önem neredeyse aynıdır ve sosyal hayatta da beraber vakit geçirecekleri ortak noktaları saymakla bitmez. Karşılıklı iletişimde akrep biraz agresif olsa da dengeli bir terazi onu kolayca idare edebilecektir. Cinsel yaşam akrep için vazgeçilmez olduğu gibi terazi için de yakınlaşma ve ruh bütünlüğüne giden yol olarak kabul edilir.

Akrep Burcu Erkeği ile Terazi Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Akrep erkeği alımlı terazi kadını karşısında ilk etkilenen taraf olacaktır. Gururlu duruşu ile erkekleri cezbeden terazinin soğukkanlılığına tutulan akrep, tutkulu bir aşıktır. Bu iki burcun uyumunda kıskançlık krizleri sorun çıkarabilir. Akrep erkeği partnerini sosyal hayatta kısıtlamaya çalışacaktır. Sevdiğini sonuna kadar sahiplenen akrep için bu sevgi gösterisidir ve terazi kadını kıskançlıktan bunalmak yerine bu tutkuya kapılıp aşkı doya doya yaşayacaktır. Cinsel yaşamda akrebin istekliliğine karşı terazi kadınının sürprizleri ilişkiyi her daim enerjik, canlı ve tutkulu tutar.

Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku