Akrep ve Balık Burç Uyumu

Burçlar dünyasının en tutkulu burçlarından birisi olan akrep burcu, dışarıdan vurdumduymaz ve çapkın görüntüsünün altında, aslında çok duygusal bir burçtur. Tabi o, bu duygusallığını herkese göstermez. Ancak karşısındaki balık gibi hassas ve duygusal bir burç olunca, o da bu ilişkiye değer verebilir. Balık, gelişmiş bir ruha sahiptir, onun bu tutumu akrep için oldukça etkileyicidir. Akrep burcu, yatakta da inanılmaz bir burçtur. Bu, balık burcunun ondan vazgeçmemesini sağlayacaktır. Bu ikili, harika bir ilişki yaşayabilir. Akrep ve balık burç uyumu bizden tam not alıyor. Bu ilişkideki tek sorun, akrep burcunun cinselliğe düşkünlüğü ve sürekli yeni maceralara atılması olabilir. Ancak balık, aklını kullanarak onu etkilemeyi başarırsa, akrebin sadakati ile uzun soluklu bir ilişki yaşayabilirler.

Balık burcuna mensup kişiler, genellikle yaşadığı sürece gerçek aşkı arama eğiliminde olurlar. Çünkü onlar gerçek ve sonsuz aşka, bir de romantizme inanırlar. Romantik komedi filmler, onların favori filmleridir. Sonu mutlu biten aşk hikayelerine bayılır, onlardan ders alırlar. Kalp ağrıları olsa da, hayata ve yeni aşklara her daim umutla bakmayı bilirler. Balık burçlarının aşka küstüğünü kolay kolay göremezsiniz. Onun romantizminden en çok etkilenen burçlar arasında ise akrep burcu vardır. Akrep burcu her daim sadece cinsellik düşkünü hovarda gibi görünür. Ama bu onun yanıltıcı ve sadece dışarıdan görünen yüzüdür.

Gerçekten aşık olduğunda, akrep burcundan daha sadık bir sevgili bulmak bir hayli zordur. Akrep burcu aşka ve sadakate büyük önem verir. Aşık olduğunda gözleri başka kimseyi görmez ve sevince yürekten severler. Sevdi mi vazgeçmeleri de bir hayli zordur. Balık burcu, aldatılmaktan nefret eder ve asla affetmez. Ama akrep burcunun doğasında sevdiği kişiyi aldatma gibi bir durum olmadığı için, bu ikilinin birbirlerine olan saygısı ve güveni de kolay kolay bitmez. Balık burçları genellikle yalnız bir dünya kurarlar kendilerine. Bunu, dünyaya karşı savunma mekanizması olarak kurarlar. O dünyaya girmek için ise akrebin çaba sarf etmesi gerekir.

Akrep Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Akrep ile balık burçları astrolojinin en net özelliklere sahip burçlarıdır. Birbirinin kopyası olan bu iki insan mükemmel çift tanımına aday gösterilebilir. İkisi de oldukça kıskanç ve tutkulu oldukları için ilişkileri de ateşli geçecektir. Balık erkeği duygusal olduğu kadar açık sözlüdür ve akrep kadını için güven veren bir erkek kadar çekici hiçbir şey olamaz. Cinsel yaşama düşkün olan partnerler bu burç uyumunda çoğu zaman yataktan bile çıkmak istemezler. Birbirleri ile geçirdikleri vakit onlar için her şeyden değerlidir.

Akrep Burcu Erkeği ile Balık Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Balık burcu kadınının naif duruşu ve hayata karşı güçlü imajı, akrep erkeğini aşık etmeye yetecektir. Güce duyduğu sempati ile güçlü kadın arayışında olan akrep için ideal eşlerden birisi de balık kadını diyebiliriz. Cilveli bir aşık olan balık kadını aynı zamanda duygularını yoğun ve dışa dönük yaşayarak akrebin bu açlığını dindirecektir. Cinsellik her ikisinin de vazgeçilmezidir. Sevgiyi iliklerinde hisseden balık kadını için sadık bir partner olan akrep erkeği bu ilişkide evlilik için en sabırsız taraf olacaktır.

Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku