Akrep ve Aslan Burç Uyumu

Akrep ve aslan ilişkisi ilgi çekici ilişkilerden biridir. Aslanın liderlik ruhu ağır bastığından, onun bu tavırları akrep için oldukça çekicidir. Bu ilişki, akrep için zorlayıcı olabilir. Çünkü en az aslan kadar ön planda ve lider olmayı sever bir akrep. Bu da, aslanın gerisinde kaldığı durumlarda hırçın olabileceği anlamına geliyor. Aslan, partnerine ona değer verdiğini ve sevdiğini gösterirse, akrep de boş yere hırçınlık yapmaktan vazgeçecektir. Akrep ve aslan burç uyumu, özellikle yatakta bizden yüksek not alıyor. Her ikisi de cinselliğe oldukça düşkün olduğundan, özellikle akrep kadını ve aslan erkeği çok iyi bir beraberlik olabilir. Ateş grubuna mensup aslan ve su grubuna mensup akrep burcunun ilişkisi, başlarda zor olabilir. Bu zorluklar aşılırsa ikili birlikte mutlu günler geçirecektir.

Her iki tarafın da lider olmaktan hoşlandığını düşünürsek, aslan ve akrep burçları, birbirleri için çok dişli rakiplerdir. Çünkü her ikisi de ilişkide yönetilen taraf değil, yöneten taraf olmak isterler. Her ikisi de kıskançtır ama kıskanılmayı sevmezler. Karşılarındaki kişinin en az kendisi kadar kıskanç olması ise daha ilişkinin başında onları korkutabilir. Yani akrep ve aslan birlikteliği %50 ihtimalle başarılı olacaktır. İkilinin cinsellikte bir uyum sergileyeceklerinden şüphe yok. Ama aynı uyumu günlük hayatta da göstermeleri için biraz uğraşmaları gerekiyor.

Aslına bakarsanız, bu ikili için çok da umutsuz konuşmamak gerekiyor. Çünkü birinin diğerini yönetmesi, diğerinin hoşuna gidebilir ve bir anda kedi gibi uysal biri olabilir. Tabi bunun için arada gerçek aşkın olması gerektiğini de unutmamak gerekiyor. Aslan burcu, akrebin beklediği aşkı, tutkuyu, güveni ve sadakati gösterebilirse, akrep de zehrini akıtmak zorunda kalmayacaktır. Bu ilişkinin ne kadar süreceği ise tamamen ikisinin ellerinde. Bir ömür mutlu olmak için, bir hayli uğraşmaları gerekebilir.

Akrep Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Aslan erkeği duygusal ve naiftir. Akrep kadınının kararlı ve dik duruşu onu etkileyen ilk şey olacaktır. Karşısında kendinden emin ve ne istediğini bilen insanları görmek aslan burcunu her zaman etkiler. Asalete aşık olan aslan bu andan itibaren tutkulu bir aşık, romantik bir şair olabilir. Cinsel hayata olan eğilimi ile aslan erkeğinin aklını başından alacak olan akrep kadını yatak odasında sürprizlerle dolu bir partner olarak bu burç uyumunu her alanda ideal kılan son özelliği de sık sık sergiler.

Akrep Burcu Erkeği ile Aslan Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Akrep burcu kıskanç bir burçtur ve ilişkilerinde her zaman güveni ön planda tutar. Aslan kadını bu yüzden akrep erkeği için yaratılmıştır. Tam bir sadakat abidesidir ve ilişki onun için teslimiyet ve aidiyet duygularını kapsar. Beraber vakit geçirmek konusunda tam bir uyum içinde olan ikili yatak odasında da oldukça tutkuludur. Aslan kadını da tıpkı akrep erkeği gibi cinsel yaşama büyük önem verir. Beraber vakit geçirmeyi seven iki burç mensupları bu tercihlerini çoğunlukla yatak odasından yana kullanacaklardır.

Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku