Akrep ve Kova Burç Uyumu

Akrep burcu, zeki insanlara hayrandır. Fazlasıyla zeki ve aklı başında olan bir kova da zekası ile akrebi etkilemeyi başarır. Bu ilişki çok uyumlu olmasa da, akrep ve kova burç uyumu bizden geçer not alıyor. Fazlasıyla kıskanç bir burç olan akrep, sevdiği kişiyi her an takip halindedir ve tam anlamıyla onun bir kafeste hissetmesine neden olabilir.

Bu, onun insanlara olan güvensizliğinden kaynaklanır. Kova, aklını kullanıp akrebin ona güven duymasını sağlayabilirse, mutlu bir beraberlikleri olabilir. Ancak akrep burcunun, kovanın oldukça özgür ruhlu bir burç olduğunu unutmaması gerekir. Bu ikili, kıskançlık konusunda zaman zaman ciddi sorunlar yaşayabilirler. Kova, kısıtlanmaya gelemez. Akrep, ona güvenirse, birlikte mutlu bir ilişki yaşayabilirler.

Kova burcu, hayatının her döneminde özgürlüğü için savaş verir. Tabi bu süre içinde en güzel aşkları ve sevgileri yaşamayı da ihmal etmez. Ama akrep ve kova burcunun anlaşması çok da kolay olmayacaktır. Bu ikilinin karakterleri birbirinden çok farklıdır. Akrep burcu kıskançtır ve bu noktada karşısındaki kişiyi yönetebilmek, güvende olduğundan emin olmak ister. Ama kova onun himayesinde, onun kafesinde yaşayabilecek sabrı göstermeyebilir. Bir kova burcu ile yaşamak çok eğlenceli olabilir ama tutkuları akrep burcunu oradan kaçırmak zorunda kalabilir.

Akrep burcu ile kova burcu çok çekişmeli bir birliktelik yaşayabilir. Her daim benim sözüm geçecek yarışına girebilirler. Bu yarıştan kimin galip geleceği ise önemlidir. Hangisi baskın çıkarsa, bu ilişkide de onun sözü geçecektir. Ama akrep burcu bu ilişkiden çok şey öğrenecek. Duyguları değil mantığı ile hareket eden kova burcu, akrep burcunun kafasını fazlasıyla karıştıracak gibi görünüyor. Bu ikili, tüm bunların yanında heyecan verici ve seksi bir birliktelik yaşayabilirler. Çünkü her ikisi de cinselliğe düşkün burçlardır.

Akrep Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Akrep ile kova arasındaki uyum genellikle kova burcunun fedakarlığı ve sabrı ile mümkündür. Zıt karakterli iki burcun mensubu olan çiftlerde tartışmalar kovanın sessizliği ile aşılabilir. tutkulu ve ateşli bir aşık olan akrep gerektiğinde can yakmaktan geri kalmayan dobralığı ile ilişkiyi yürütürken kova erkeği tartışmalardan her zaman uzak kalan sakin bir yapıdadır. Kıskançlık akreplerin genel özelliğidir ve bu uyumu yakaladıkları takdirde akrep burcu ile kova erkeğinin aşkı dillere destan olacaktır. Ev hayatına düşkün bu iki burç için cinsel yaşam doyumsuzdur.

Akrep Burcu Erkeği ile Kova Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Akrep erkeği ile tutkulu bir aşk yaşayan Kova kadını aşkta aradığı her duyguyu tadacaktır. Coşkulu bir sevgi besleyen akrep erkeklerinin duyguları çok yoğun ve derindir. Sevdiği ve güvendiği takdirde partnerini kaybetmemek için ne gerekiyorsa yapar. Kova kadınının sükuneti akrep erkeğinin etkilendiği en büyük özelliktir. Bilge havasına tutularak aşık olduğu takdirde akrep erkeğinden daha tutkulu bir aşık düşünülemez. Yatak odasında tutku ise kova kadınından sorulur. Uzun soluklu ilişkilerin burcu olan bu iki burç evlilik ile taçlandırılacak bir aşka uygundur.

Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku