Akrep ve Akrep Burç Uyumu

Aynı burca mensup kişilerin ilişkileri her zaman dikkat çekici olmuştur. Her ikisi de tutkulu ve ihtiraslı kişiler olan akrep burcu çiftlerinin uzun soluklu bir beraberlik yaşamaları kuvvetle muhtemeldir. Cinsellik, akrep burcu için ilişkide vazgeçilmezlerdendir. Karşısındaki de aynı özelliklere sahip olduğu için, akrep ve akrep evliliği de doğru bir seçimdir. Bu ikili, gün geldiğinden hiç yataktan çıkmayabilir. Aşkta ise her ikisi de tutkuyu arar. Karşısındakinden de bunu bulacağı için bu ilişkide fazla sorun olmayacaktır. İkilinin dikkat etmesi gereken en önemli konu ise, her ikisinin de akrep gibi sokmasıdır. Akrep kendine yapılanı asla unutmaz. Birisinden biri büyük bir hata yaparsa, bu ilişki geri dönülmez yollara girebilir.

Kimin kimi sokacağı hiç belli olmayan bu ilişki, oldukça tehlikeli görünüyor. Akrep burcu her ne kadar duyguları ile yaşayan, tutkulu ve duygusal kişiler olsa da, ona yapılan bir yanlışı asla unutmaz ve intikamını almadan da o olayın peşini bırakmaz. Her iki tarafın da aynı karaktere sahip olduğunu düşünürsek, birinin yanlış yapması durumunda neler olabileceğini siz düşünün. Her ikisi de seksi, her ikisi de dikkat çekici kişilerdir ve bir ortama çift olarak girdiklerinde, tüm bakışların üzerlerinde olacağından emin olabilirsiniz.

Akrep burcu mantığını ve sezgilerini çok iyi kullanır. Bu ilişkide her iki taraf da birbirine destek çıkacaktır. Ancak birbirlerine üstünlük savaşı verecekleri de aşikardır. Tabi bu savaş onlara büyük bir başarı getirebilir. Bu aşk, oldukça ateşli ve seksi olacaktır. İki akrebin ilişkisindeki ateşin hiç sönmeyecekmiş gibi görünüyor. Ama yine de kıskançlık ikisinden birinin başına bela olabilir. Bu noktada dikkatli olmalarında yarar var. Akrep burcunun birine aşık olması çok kolay değildir. Aşka kolay teslim olmayan bu ikili, aradıkları aşkı birbirlerinde bulurlarsa, sonsuza kadar mutlu olabilirler.

Akrep Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Aynı burca mensup çiftlerin ilişkileri genellikle tutkulu olur. Akrep burcundaki tutku ise hem kadınında hem de erkeğinde en üst seviyededir. Birbirlerine karşı her zaman dürüst olan bu çift aralarına yalan girmediği sürece evlilik yolunda ilerleyecek burçlardandır. Cinsel yaşam akrep burcu için yokluğu düşünülemez bir olgudur ve ateşli bir ilişki için iki akrebin bir araya gelmesi yeterlidir. Sosyal yaşamda eğlenmeyi ve hayattan keyif almayı kendilerine kural edinmişlerdir. Beraber vakit geçirmek bu ilişki için terapi faydası sağlar.

Akrep Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Akrep erkeği lider vasıflıdır ve ilgi duyduğu Akrep kadınının vakur duruşu onu çok etkiler. İlişkiyi ateşleyen kıvılcım iki tarafında ortak noktası olan özgürlük ve aidiyet çelişkisidir. Akrep kadını özgürlüğüne düşkündür ancak aşık olduğu adama ait olmayı da ister. Bu aidiyet duygusu Akrep erkeğini fazlasıyla etkileyecektir. Dobra ve açık sözlü yapısı ile dikkat çeken Akrep burcu mensubu iki kişi mükemmel çift çizgisine kolayca ulaşabilir. Yatak odasında heyecan her zaman en üst seviyededir. İlişkinin köklerini saldığı alan cinsel yaşamdır.

Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku