Akrep ve İkizler Burç Uyumu

Çapkınlık ve hovardalıkları ile bilinen ikizler burcuna mensup erkek ve kadınlar, akrep burcu ile uyumlu bir birliktelik yaşayabilir. Ancak ikizlerin bilmesi gereken bir şey var, kendisi göz çapkınlıklarından hoşlanırken, akrep için tek gecelik birliktelikler çapkınlık kapsamındadır. Özellikle akrep burcu erkekleri için partnerine bağlanması çok kolay değildir. Eğer ikizler, akrebin ihtiyaç duyduğu güven ve sadakati sağlayabilirse, karşısından bunu fazlasıyla alacaktır. Akrep, tüm bu çapkınlıklarının yanında, aşık olduğunda fazlasıyla sadıktır. Ancak aşık olmadığında onun çapkınlarını engellemek oldukça zordur. Eğer bir ikizler, akrebi elinde tutmak istiyorsa, aşkta ve yatakta bütün hünerlerini sergilemekten çekinmemelidir. Onun bu oyunları, akrebin ona olan tutkusunu ve aşkını da iki katına çıkaracaktır.

Akrep burcu ve ikizler burcunun birlikteliği çok enteresan olabilir. İkizler burcu oldukça sosyal bir burçtur. O her daim yeni bir şeyler denemek ister ve monoton bir yaşam ona göre değildir. Bu nedenle onu sürekli ilişkiler yaşarken görebilirsiniz. Bitmek bilmeyen bir enerjisi vardır. Bu nedenle aşk ona hep uzak gelir. Ama karşısında akrep gibi güçlü duyguları olan, seksi ve çekici biri olduğunda işler değişecektir. Zira akrebin öyle bir büyüsü vardır ki, ikizler ona bir kez kapıldı mı artık aşkı düşünmeye başlayacaktır.

Ama bu ilişkinin uzun sürüp sürmeyeceği belli olmaz. Çünkü akrep burcu sevdiğini öyle kıskanır ki, karşısındaki kişi bir zaman sonra kendini bir kafeste hissetmeye başlar. Duygusal ve bağımlı bir burç olmayan ikizler bu kıskançlıklara ne kadar dayanabilir belli olmaz. Eğer akrep karşısındaki ikizlere güvenebilirse, bu ilişki rahat, duygusal, tutkulu ve seksi bir ilişki olabilir. İkizler ve akrep burcu birlikteliğinde, birinin mantığı, diğerinin de duyguları her daim ön plandadır. İkizler burcu için mantık son derece önemlidir. Duygulardan önce mantığa önem verir. Değişkenliği de akrep burcu için ulaşılmaz gelebilir.

Akrep Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Hareketli yaşam tarzı ve hayata toz pembe bakan yanı ile ikizler erkeği akrep kadınının diğer yarısıdır. Bu iki burcun ilişkisinde aşılması gereken en büyük engel güven sorunudur. Göz çapkınlıklarını çok seven ikizlerin bu huyu akrep kadınının güvenini zorlayabilir. Kıskançlık akrebin doğasında var ve bu huyu aşabilecek sadakat sağlayan ikizler ile ömürlük bir ilişki yürütebilir. Cinselliğe önem veren her iki burçta yatak odasında sık vakit geçirecektir. Arkadaş çevrelerinden ziyade baş başa zaman geçirmek isteyen akrep kadını hareketli ikizler ile ortak hareket edebilirse bu ilişki tam not alır.

Akrep Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Aklı bir karış havada olan ikizler kadınını ancak bir akrep dize getirebilir. Zıt karakterlerin birbirini ne kadar iyi çektiğine şahit olacağınız bu ilişkide sürekli hareket ve enerji sarf eden taraf ikizler kadını olacağı için ona uyum sağlamak ve gerektiğinde idare etmekte akrep erkeğine düşüyor. İkizler kadını akrep erkeğinin en temel kurallarından biri olan güven konusunda oldukça titizdir. İkili diyaloğu iyi kuran partnerler uzun soluklu bir ilişki sonrasında aralarında kurdukları bu güçlü sevgi bağını evlilikle taçlandırabilir.

Akrep burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku