Kova ve Yengeç Burç Uyumu

Kovaların aşk konusunda en son uyum sağlayacakları burç Yengeç burcudur. Zira bir yanda daha özel bir ilişki peşinde olan Yengeç, diğer yanda ise her anını sosyal bir şekilde yaşamak, hayatın her anında aktif bir şekilde yer almak isteyen Kova vardır. Bu nedenle sürekli olarak farklı bir yaşam tarzı, farklı bir bakış açısı söz konusu olur. Örneğin Kova burcu ve Yengeç burcunun evli olduklarını düşünelim. Bu ilişkide Kova burcu, tamamen dışarıya yönelik bir yapıda olacaktır.

Sosyal çevre, sosyal yaşam, bu açıdan tanıştığı gruplar, etkinlikler derken sürekli olarak dışarıda bir gözünü tutmak zorunda hissedecektir kendisini. Diğer yanda ise Yengeç burcu oldukça sakin, evine bir hayli önem veren, sadece birebir olarak karşısında ki kişiyi ve ilişkiyi önemseyen bir nevi anne modeline sahip bir şekilde bekleyecektir. Hâl böyle olunca da bir evlilikte olması gereken ve olmaması gereken iki nokta en uç şekilde yer alacaktır. Doğal olarak bir süre sonra atışmalar, kavgalar ve istenmeyen sonlar söz konusu olmaya başlayacaktır. Bu nedenle Kova Yengeç ilişkilerinde dikkatli olmak çok önemlidir.

Duygusal yapısı ile tanıdığımız yengeç burcu, aşkı da tutkuyu da insanın her hücresinde yaşar ve yaşatır. Ona bu duyguyu tattıran kişi de çok şanslıdır. Zira yengeç burcu sevdiği kişiyi göklere çıkaracaktır. Kova burcunun kadını da erkeği de çapkındır. Yengeç ise göz çapkınlıklarını önemsemez ancak çapkınlıktan da hiç hoşlanmaz. Yengeç burcu sadıktır ve karşısından da aynı sadakati bekler. Bu durumda kova burcu ciddi bir ilişkisi olduğunu unutmamalıdır. Kova burcu, eğer ciddi düşünmüyorsa yengeç ile olan ilişkisine başlamamalıdır. Çünkü yengeç burçları kısa süreli ilişkilerden pek hoşlanmaz. Onlar bir ilişkiye başladığında kendini ona adarlar.

Su grubu ile hava grubu ilişkisini yansıtan kova ve yengeç burcu ilişkisi, başlangıçtaki birbirlerinden farklı tavırlarına alışabilirlerse, bu ilişki %50 başarı şansı gösteriyor. Aslına bakarsanız bu ilişki, bambaşka bir ilişki olacaktır. Rahatlığı ile tanıdığımız kova burcu, sabırlı olarak bilinen yengeç burcu ile birlikte mutlu olabilir ancak bunun için ikisine de iş düşüyor.

Kova Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Kova kadını tü ilgisini ve enerjisini sosyal yaşama ve eğlenceli bir hayat geçirmeye harcarken Yengeç erkeği ise ilişkinin özel olmasını ve ciddi bir emek harcanmasını ister. Bu noktaya anlaşamayan ikili sık sık sorun yaşayacaktır. Ancak kova kadınını kendine sırılsıklam aşık etmeyi başaran bir yengeç erkeği için bu sorundan söz etmek doğru olmaz. Gerçek aşkı hisseden kova kadını sosyal yaşam ve eğlenceden fedakarlık edeceği için her iki tarafın da beklentilerini karşılayan bir ilişki ortaya çıkacaktır.

Kova Burcu Erkeği ile Yengeç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Kova erkeğinin sürekli gözü dışarıda ve gezip tozmaktadır. Yengeç kadını ise üzerine titrenmesini ve el üzerinde tutulmayı bekleyecektir. Kova erkeğini bir kez etkiledikten sonra geri adım atacak olan yengeç kadını kıskacına aldığı partnerini ilişkinin özel anlarına doğru yavaş yavaş çekmeye çalışır. Eğer başarılı olursa uzun soluklu ve tutkulu bir aşktan söz edilebilir. Ancak kova erkeği de kolay kolay ele alınabilecek bir partner değildir. Zorlu bir ilişki olan bu uyumda var olmak ya da yok olmak yengeç kadınının elindedir.

Kova burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku