Kova ve Terazi Burç Uyumu

Kova burcunun en rahat ilişki kurabildiği burçtur Teraziler. İkisi de hayattan zevk almayı fazlası ile bildiği için, hiç bir şekilde sorun yaşamadan yaşamın tadını birlikte çıkarabilirler. Bildiğiniz üzere, Kova burcu sosyal yaşama çok önem veren ve sosyal açıdan oldukça dengeli, aktif bir yaşamı olan burçlardan biridir. Terazi burcunun da bu şekilde sosyal açıdan aktif bir burç olması, aralarında ki uyumu ve bağı daha çok güçlendirecektir. Her şeyden önemlisi, Terazi burcunun her açıdan dengeli bir yapıda olması daha doğrusu her konuda kendisini doğru seviyede dengeliyor olabilmesi aralarında ki çoğu konuda gerçek bir uyumun oluşmasını sağlayacaktır. Örneğin, en ufak bir tartışma karşısında dahi Terazinin bu dengeleyici özelliği sayesinde sorunlar çok daha fazla büyümeden sonlanacaktır ki bu bir ilişki için çok önemli bir durumdur. Bu ikili arasındaki tek sorun, tutkuyu biraz geri plâna atıyor olmalıdır. Her ne kadar sorunları aşan, sosyal ve yaşamdan zevk alan yapıları olsa da, aşk hayatlarında tutku her daim biraz eksik kalabilir. Lakin aşkları her daim uzun sürelidir ve birliktelikleri her zaman mutlu ilerler.

Kova Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Bir ilişkiden çok kova kadınını idare eden ve ona yol gösteren bir terazi erkeği ilişkisi söz konusudur. Mantıklı kararlar alabilen ve soğukkanlılığını her daim koruyan terazi erkeği aynı zamanda tutkulu bir aşıktır. Tam bir aile babası olan terazi erkeğinin bu babacan tavırları kova kadınına cazip gelir. Duygusal bağ tam anlamıyla kurulana kadar kova kadınının özgürlük uğruna terazi erkeğinin gönlünü kırmaması çok önemlidir. Bir kez kalbi kırılırsa bir daha dönüşü olmayan terazi erkeği için saygı en başta gelir.

Kova Burcu Erkeği ile Terazi Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Bu ikilinin bir sinema çıkışında karşılaşması oldukça muhtemeldir. En belirgin ve net ortak noktaları sanata düşkünlükleridir. Kova erkeği sinema, tiyatro ve benzeri sanatsal etkinliklere ve bu etkinliklerin gerçekleştiği sosyal çevrelere bağımlıdır. Terazi kadını ise sanatsal yönünü sık sık beslemek için bu sosyal çevrelerden geri kalmayacaktır. Tanıştıklarında ise terazi kadınının vakur duruşu kova erkeğinin aklını başından alır. Kova erkeği ise partnerini hayat dolu gözleri ile etkileyecektir. Sohbet edecek çok konuları olan bu ikili cinsel anlamda da dolu dolu bir yatak odası hayatına tutkundur.

Kova burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku