Kova ve Yay Burç Uyumu

Yay burcu, her şeyden önce Kova burcu için mükemmel bir arkadaş konumundadır. Bu nedenle, aralarındaki mükemmel arkadaşlığın zaman içerisinde aşka dönüşme olasılığı da oldukça fazladır. Temelde ise, arkadaşlık üzerine kurulmuş bir aşk olması aralarında ki uyumu çok daha üst düzeye çıkarır. Çünkü ikisi de beraber eğlenmekten, Yay burcu tarafından ortaya atılan orjinal düşüncelerin peşinde koşmaktan, hayatı her açıdan yaşamaktan zevk alır bir hâle gelir. Buda duygusal açıdan birbirlerine daha yakın olmalarına yardımcı olur. Ayrıca tüm bunların yanı sıra, iki burcun birbirini tamamlayan birer özelliği vardır.

Bu özelliklerden biri, Yay burcunun sahip olduğu değişik görüşlere açık olan iyimser tarafıdır. Diğeri ise, Kova burcunun sahip olduğu geleceğe ait mükemmel, istekli düşüncelerdir. Bu iki özellik bir araya geldiği vakit; iki taraf da geleceğe karşı uyum içerisinde bakarlar. Haliyle de ilişkilerinin süreleri de daha uzun ve mutluluk verici bir hale gelir. Ayrıca Yay, iş hayatında da Kova’ya güvenen bir yapıda olacağı için aşktan daha öte bir ilişkinin iki taraf arasında oluşması dahi muhtemeldir.

Kova Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Kova kadını ve yay erkeği hemen anlaşırlar. Sanki doğa bu ikisini birbirleri için yaratmıştır. İkisi de insan sevgisi ile dolu ve bonkördür, seyahat etmesini severler, maceraya açıktırlar. Bu kadının yanında yay erkeği ilk defa anlaşıldığını hisseder, o da onun erkekliğinden ve sempatisinden memnundur. Onun özgürlük anlayışını takdir eder, çünkü yüzük parmağa geçmişse bile o da özgürlüğüne düşkündür. Yay erkeği onun yanında kendini ispat etmiştir, ancak bu kova kadınına hiçbir şeyin zorla yaptırılamayacağını çok iyi öğrenmiştir.

Kova Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yay kadını bu evliliğe adım atmadan önce çok düşünür ancak onu çeken ve tahrik eden yanı ağır basınca, evlilik olur. Birlikte kararlar alınır, görüşler ve birikimler paylaşılır. Yay kadını evin yönetimine üstlenir, kova erkeği ona dışarıdaki zor hayattan bahsetmek ister, ancak o iyi bir dinleyici değildir ve onun problemlerini dinlemediği gibi başarılarını da paylaşmak istemez, kendi sorunlarını öne çıkarır. Böylece birlikte konuşup, anlaşamazlar.

Kova burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku