Kova ve Kova Burç Uyumu

İkisinin de en büyük hatta tek sorunu inat olan bir ilişkiye sahiptir Kova ile Kova burcu. Genel olarak baktığımızda, gerek zihinsel olarak çok güçlü, gerekse de düşüncelerin birbiri ile uyumlu olduğu eğlenceli bir ilişki görürüz Kova burcu ve Kova burcu arasında. Eğer amaçları ve hedefleri ortak ise, iki Kova’da çok uyumlu, verimli bir şekilde hareket edebilirler. Lakin farklı amaçları belirlemeleri halinde ortaya inat girecek ve ilişki içerisinde çeşitli sorunlar oluşacaktır. İkisinin de aynı özelliklere ve inada sahip olması, ortada ilişkiyi dengeleyecek bir yapıyı oluşturmamaktadır. Bu nedenle her iki tarafında dikkatli olması gerekir. Bildiğiniz gibi Kovalar genelde oldukça gereksiz görünen konularda inatlaşabilirler. Bu nedenle hiç umulmadık ve gereksiz bir çok konuda aralarında tartışma çıkması, bu tartışmalar nedeni ile zamanla ilişkilerinin ciddi anlamda zedelenmesi kaçınılmaz olacaktır. Tabii her şey inat ile kötü olacak diye bir kaide yok. İkisi birbirine gerçek bir aşk ile bağlanır ve uyumu sağlayabilirler, çok eğlenceli bir ilişki söz konusu olacaktır.

Kova burcu, özgürlüğe olan düşkünlüğü ile bilinir. Bir diğer kova burcu ile olan ilişkisinde bu beraberliğin özgürlüğüne oldukça düşkün bir birliktelik olacağını söylemek yanlış olmaz. Bir kova burcunu en iyi anlayan da yine diğer bir kova burcu kişisi olacaktır. Entelektüel bir burç olan kova, hayatta zarif zevklere sahiptir. Bu zarif zevklerini anlamakta zorlanan birçok burcun içinde bulacağı kova burcu partneri, onun için iyi bir şanstır. Bu ikili, ilk başta aşka pek önem vermez gibi görünse de, birbirleri için ideal çift olabilirler. Çünkü birbirini anlamakta zorlanmayan bu ikili, gerçekten aşık olurlarsa bu ilişki eğlenceli bir ilişki olacaktır.

Kova burcunun egosu yüksektir. Eğlenceli ve mantıklı bir ilişki olabilir. Ciddi ve güzel bir aşk ilişkisi olması için ise her iki tarafın da egolarından kurtulması gerekir. Aksi halde birinden biri diğerinin egosunun altında ezilip kaçabilir. Aşkta eğlenceyi arayan kova burcu, beklediği her şeyi yine diğer bir kovada rahatlıkla bulacaktır.

Kova Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Kova burcu özelliği inatçılık ve duygusallık olarak ön plana çıkıyor. Kova erkeği ile kadınının ilişkisi de tam bir duygu fırtınasına dönüşecektir. İkili ilişkilerinde karşılıklı üstünlük çabasını bir kenara bırakarak duyguları ile hareket etmeye başladığında aralarındaki duygusal bağ daha da güçlenecektir. Kova kadını fedakarlık etmekten çekinmeyen ve sevdiği insanların mutluluğu için gözünü kırpmadan kendi mutsuzluğuna koşan bir yapıdadır. Ancak duygusal mutluluğu yakaladığında ise eşsiz bir partner olabilir. Yatak odası duygusal bağlamdan sonra ikinci plandaki en büyük mutluluk kaynağıdır.

Kova Burcu Erkeği ile Kova Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Kova erkeği inatçı yapısı ve liderlik girişimleri ile partnerine zor anlar yaşatabilir. Bir konuda kendi sözünü sonuna kadar savunmak onun yaratılışında var olan vazgeçilmez huyudur. Ancak kova kadını da bir o kadar inatçı olduğu için fırtınalı bir aşk ya da kısa sürede ayrılık söz konusu olacaktır. Birbirlerine tanıdıkları ayrıcalıkla ancak ayakta kalabilecek bir ilişki için her içi tarafın da inatçı kişiliğini dizginlemesi gerekir. Kova erkeği yatak odasında geçirilecek aşk dolu zamanlara kadınından daha çok önem verir. Cinsel yaşam ile partnerine daha çok bağlanan kova erkeği sosyal yaşamda da çevresi tarafından oldukça sevilen bir karakterdir.

Kova burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku