Kova ve Aslan Burç Uyumu

Genel özellikleri ve hayata bakış açıları birbirlerine bir hayli benzer olan iki burçtur Kova ve Aslan. Lakin bu benzerlik, onların bir araya gelmesi için pek yeterli değildir. Bu nedenle Kova ve Aslan burcu ya hiç birlikte olamazlar ya da büyük bir çekim ile birbirlerine bağlanırlar. Lakin bu bağlılık pek uzun süreli olmaz genelde. Çünkü her ikisi de karşıt burçlar olduğu için ilk aşamada birbirlerini çekme olasıkları çok fazladır. Bu andan sonra ise bu çekimi devam ettirmekte genelde her iki burçta zorluk yaşar.

Bildiğimiz gibi Kova burçları için ilişki içerisinde merkezi konumda yer almak, tüm olayların temelinde yer almak oldukça önemlidir. Lakin Aslan burcu, Kovalar için bu isteklerini sunabilecek bir burç değildir. Her ne kadar Aslanların yaşama karşı enerjik yapıları Kovalar için çekici gelse de, bu enerjinin ortasında yer almadıkça pek fazla uyumlu olamazlar. Nitekim ikili arasında bir ilişki olması halinde en büyük görev Kova’ya düşer hep. Eğer Kova Aslan için uygun zemini hazırlar, onu daha merkezde tutar ise oldukça başarılı ve uzun süreli bir ilişki söz konusu olabilir.

Aslan burcu ateş grubuna mensup, kova burcu ise hava grubuna mensup burçlardır. Sezgileri oldukça kuvvetli olan aslan burcu, mantıksal duyuları ile hareket eden kova burcu ile anlaşma konusunda zaman zaman zorlanır. Çünkü her ne kadar dışarıdan oldukça resmi ve pek de eğlenceli gibi görünmese de, aslan burçları oldukça duygusal ve eğlenceli tiplerdir. Burada onun iç dünyasını keşfetmek için kova burcuna büyük düşüyor. Aslan burcu yeterince ilgisini çekebilirse, onu keşfetmek için çabalayan taraf da kova burcu olacaktır.

Bu ikilinin birlikteliği çok eğlenceli olabilir. Farklı karakterler, bu noktada zıtlıkların uyumunu ortaya koyabilir. Ayrıca aslan burcunun lüks zevkleri ve yaşam tarzı, kova burcunu da etkileyecektir. Aralarında daha ilk görüşte bir çekim olacağı kesindir. O andan itibaren birbirlerini tanımaya başlamaları, birlikte mutlu bir çift olacakları mesajını da veriyor olabilir. Cinsel çekimleri oldukça kuvvetli olan kova burcu ve aslan burcu ikilisinin yatakta iyi bir çift olacaklarından ise şüphe yok.

Kova Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Masum ve çocuksu bir aşk sunan Aslan erkeğine karşı koymak kova kadını için oldukça zordur. Tatlı dil ve romantizm ile etkilediği kova kadını için ideal partner olma çabası aslan erkeğinde her zaman var olacaktır. Partnerini memnun etme ve ilişkiyi mutluluk çizgisinin her zaman üzerinde tutma isteği ile fedakarlıktan kaçınmayacak olan Aslan erkeğinin bu tavırları kova kadınını mutlu etmeye yeter. AStrolojinin ideal eşlerinden birisi diyebileceğimiz bu burç uyumunda cinsel yaşama tutkulu olan aslan erkeği kova kadını ile yatak odasını mabed haline getirecektir.

Kova Burcu Erkeği ile Aslan Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Kova erkeğinin kıskançlığı bir tek aslan kadınının bu kadar hoşuna gidebilir. Sahiplenilme duygusu aslan kadınını o kadar etkiler ki sadece bu yüzden bile kova erkeği ile evlenebilir. Birbirleri ile bir sosyal ortamda tanışmışlarsa ve ortak arkadaşları varsa aslan kadını ilk adımı atan taraf olacaktır. Beraber gezip eğlenmek aslan kadını için hiç sorun olmaz ve kova erkeği özgürlüğünü kısıtlamayan ve sosyal yaşamını engellemeyen bu ilişkide sorun çıkaran taraf olmayacaktır. Cinsel anlamda da ikilinin uyumu aslan kadınının tutkusu ile daha da ateşlenecek.

Kova burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku