Kova ve İkizler Burç Uyumu

Kova burcunun en çok eğlendiği ve birlikte olmaktan zevk aldığı burçlardan biridir İkizler burcu. İkisi de oldukça havalı ve uyumlu bir yapıda oldukları için, ilk aşamada hiç bir sorun yaşamadan bir araya gelebilirler. İkizler burcu, yaratıcı olmaları ve aşk konusunda oldukça yenilikçi bir yapıda olmaları nedeni ile Kova’ların her zaman dikkatini çekerler. Zira bir İkizler burcu için sadece ilişki başlamadan önce romantik olmak yetmez. O, her zaman romantik ve şaşırtmayı seven bir yapıdadır.

Bu nedenle de Kova burcu ve İkizler burcu arasında ki ilişkiyi her zaman İkizler tarafı çok daha fazla ayakta tutar, aktif tutar. Ayrıca İkizler burcu Kovalar için sadece aşk hayatında değil, hayata bakışlarında bile olumlu bir etki yaratmaktadır. Kova burçlarının yenilikçi taraflarını ve hayata olumlu bakışını geliştiren İkizler, tüm ilişkide uyumlu, sosyal, anlayış konusunda mükemmel seviyeye ulaşmış bir çift olmalarını sağlayacaktır. Ayrıca evlilik süresince her ikisi de ortak kararlar alacağı, sorumlulukları paylaşma konusunda hiç bir sorun yaşamayacakları için ilişkileri, evlilikleri her zaman çok daha uzun ve kalıcı olur.

İkizler burcu ve kova burcu ikilisi birbirini anlamakta ve birlikte iyi vakit geçirmekte fazla zorlanmayacaklardır. Ancak ikizler çift karakterli bir yapıya sahip olduğu için, bu ilişki iki değil, üç kişilik olacaktır. Ancak bir ikizler burcu erkeğini yola getirecek belki de yegane burç kova burcu olacaktır. Oldukça iddialı gibi görünüyor ama ikizlerin hakkından gelmek, anca kova burcu gibi çetin bir burcun başarabileceği bir şeydir. Kova ve ikizler birlikteliği, özellikle ilk başlarda çok eğlenceli olabilir. Ancak ikizlerin tavırları ve aşka biraz uzak oluşu, özgürlükçü olan kovanın biraz canını sıkabilir. Kova her ne kadar özgürlüğüne düşkün gibi görünse de, bir ilişkiye başladığında da karşısından ciddiyet görmek ister. Bu ikili aslında romantik komedi filmlerinde gördüğümüz aşklara benzer. Başlangıçta birbirlerine sinir olan, ancak doğru gelişen olaylar sayesinde filmin sonunda birlikte aşık olan çiftimiz, kova ve ikizlerde de aynı durumu yansıtabilir.

Kova Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

İkizler erkeğinin çapkınlığı dillere destandır. Kova kadını da bu konuda kendi çekiciliğini kullanarak partnerini kendi eksenine çeker. Özgür ruhlu ve eğlence meraklısı iki renkli karakterin bir araya gelmesi ile ortaya uyumlu bir ilişki çıkabilir. Evlilik uzun vadede planda olmasa da seviyeli ve keyif veren birliktelikleri ile birbirlerini mutlu etmeyi başarabilirler. KArakteristik özellikleri birbirine yakındır ve her iki tarafın da ortak noktası yatak odasından duydukları hazdır. İkisinin de önceliği eğlence iken söz konusu cinsel yaşam olunca muhteşem uyumu yakalayabilirler.

Kova Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İkizler kadını ile kova erkeği birbirinden kolay kolay kopamayan ancak kavgasız da yaşayamayan bir partner olacaktır. İkizler kadınının özgürlük isteğine olabildiğince kıskanç bir şekilde karşılık verecek olan kova erkeği kendi özgürlüğünün de kısıtlandığını anlayınca ilişkide uyumu yakalama yoluna girecektir. İnatçı karaktere sahip olan kova erkeğini cazibesi ve tatlı dili ile baştan çıkaran ikizler kadını ilişkiye yön veren taraf olarak ön plana çıkar. Kova erkeği için cinsel yaşam eğlenceden sonra gelse de ikizler kadını yatak odasında en uyumlu partnerdir.

Kova burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku