Kova ve Oğlak Burç Uyumu

Kovaların en çok zorlandığı ve kendilerini sınırlandırılmış hissetlikleri ilişkiler Oğlak burçları ile yaşanır genelde. Bildiğiniz gibi, Oğlak burcunun en büyük özelliği, kuralları ve hırsıdır. Sürekli olarak uyum sağladığı ve çevresindeki herkesinde uyması gerektiğine inandığı kuralları vardır. Bir de bu kurallar, her geçen gün daha da artan hırsları ile bir araya gelince her şey çok daha sert bir hâl alır ki bu durum Kova burcu için bir süre sonra kendisini sınırlandıran bir ilişki de yer aldığını düşünmesine neden olur.

Ayrıca Oğlak burcunun geçmişten kopamıyor olması da Kovalar için çok ciddi bir sorundur. Zira Kova burcu için geçmiş her zaman geride kalmıştır. Onlar daha çok geleceğe odaklanır ve bu doğrultuda yaşamlarını kurmaya çalışırlar. Hâl böyle olunca da bir çok farklı açıdan Kova ve Oğlak arasında sorunlar söz konusu olur. Ancak, aralarından birinin kişisel özelliklerini geri plâna atması gerekir ki buda çok zordur. Aksi halde aralarında ki aşk imkânsız denecek kadar zordur.

Oğlak burcu ve kova burcu birlikteliği, oldukça zorlu bir birliktelik olacak. Kovalar özgürlüklerine çok düşkündür ve asla sınırlanmaya gelemezler. Bu da, birbirlerine dünyayı zehir edebilecekleri anlamına geliyor. Ama yine de bu ikilinin ilişkilerinin analiz edilmesinin zor olduğu anlamına geliyor. Çünkü zorlu gibi görünse de ikisinin bu zıtlıkları, aralarında çok tutkulu ve vazgeçilmez bir ilişkinin doğmasına neden olabilir. Kova ve oğlak ikilisi, arkadaşlık ilişkilerinde gayet iyi anlaşır. Ancak iş aşk ilişkisine geldiğinde, sınırları biraz zorlamaları gerekecek.

Kova burçları, duyarlı insanlardır. Ancak egoları da bir o kadar da yüksektir. Onların egolarının bu denli yüksek olması, oğlak burcunu çok rahatsız edebilir. Çünkü oğlak burcunun egosu yüksek değildir ve bunun için insanlarla tartışmaktan hiç çekinmez. Ama egosu bu denli yüksek olan kovaya olan kızgınlığı, bir aşkı da doğurabilir. Birbirleri için harika bir keşif olabilirler. Kendinden farklı olana olan duygular, zamanla ciddi bir beraberliğin doğmasına neden olabilir. Çünkü oğlağın keşfedilmeyi beklenen çok farklı yönleri vardır ve kova bunları keşfederken oğlağa hayranlık duyacaktır.

Kova Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak erkeği kova kadınını nikah masasına götürene kadar uzun uzun düşünür. Karakterleri farklıdır bu ikilinin. Ancak bir de bakarsınız çok mutlu bir evlilik yaşıyorlar. Oğlak erkeği tutumlu davranışlarından ödün vermez, ancak kova kadını para konusunda onunla aynı düşüncede olmadığı için, o para yönetimini beceremez. Onun için para bazen burada bazen orada harcayıp başkalarını mutlu etmek için bir araçtır. Bu tarafını takdir eder oğlak erkeği, ancak bütçesini düşününce gözleri kararır. Ama yine de kova kadınını incitmek istemez.

Kova Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak kadını ve kova erkeği başka insanlara yardım etmek ve dünyaya insanlık getirmek için çabalarlar. Ancak kova erkeği evlilikte rüyalarından uyanır. Oğlak kadını onu gerçek dünyaya döndürür ve onu himayesine alır. İyi bir yaşantı elde edilmesi için çalışılır. Oğlak kadını da ona mistik ve sevgi dolu bir eş, çocuklarına iyi bir anne olur. Bazen bütçeye yardım için meslek hayatına atılır.

Kova burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku