Kova ve Başak Burç Uyumu

Kova ve Başak burcu arasında genel olarak mantık çerçevesinde ilişkiler gelişir. Bunun dışında aşk ve sevgi pek fazla bu iki burç için uygun değildir. Özellikle Başak burcunun oldukça becerili ve zeki bir yapıda olması, Kova’nın pratik yapısı ile bir araya gelince ortaya çok kazançlı bir birliktelik çıkabilir. Lakin bunun dışında bir birliktelik beklemek biraz zordur. Özellikle de her iki tarafın birbirinden farklı zevklere sahip olması, hayata bakış açılarının farklı yönlerde olması, ilgilendikleri hemen her şeyin birbirine zıt olması ikili arasında bir ilişkinin doğmasına pek imkân tanımamaktadır.

Kaldı ki Kova burcu ve Başak burcu arasında bir ilişki olması halinde dahi, en ufak bir fikir ayrılığında sorun yaşanma ihtimali oldukça fazladır. Doğal olarak her ikisinin farklı zevklere sahip olması ise, sürekli olarak bir tartışma, fikir ayrışması içerisinde olmalarına neden olur ki buda zaman içerisinde ilişkinin ciddi anlamda yıpranması neden olur. Yani Kova ve Başak burcu arasında ki ilişkiyi başlatmakta, devam ettirmekte oldukça zor ve yorucudur.

Başak burcu, hasat zamanı dünyaya geldiği için oldukça çalışkandır. Onun bu çalışkanlığı ve hırsı, analitik ve mantıklı yapısı ile tanınan kova burcunun dikkatini çekecektir. Her ikisi de hem okul hayatında, hem de iş hayatında genel olarak başarılı kişilerdir. O nedenle arkadaşlık ve iş arkadaşlığı ilişkilerinde birlikte iyi anlaşabilirler.  Ama söz konusu aşk ilişkisi olduğunda, çok uyumlu bir çift olacaklarını söylemek de yanlış olur. Zira ikilinin farklı zevkleri, aşk hayatından beklediklerinin de aslında birbirinden ne kadar farklı olduğunu da gösterir. Tabi bu birlikte eğlenceli ve zevkli bir ilişki yaşayamayacakları anlamına da gelmez.

Kova ve başak burcu birlikteliği, genel olarak olumlu gibi görünüyor. Bunda başak burcunun sakin ve kararlı yapısının da etkisi büyük. Çünkü başak burcu bir şeyi elde etmek isterse, onu elde etmek için elinden geleni yapmakta hiç çekinmez. Bu durumda da kova burcunu etkilemek için başak burcu oldukça başarılı olabilir. Kova ve başak burcu ikilisi %60 başarılı gibi görünüyor.

Kova Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Detaycı ve zeka dolu gözleri ile kova kadınını süzmeye başlayan başak erkeği kesinlikle bu ilişkiyi kazanmadan geri dönmeyecektir. Sosyal yaşamda kendi içine kapanık olan başar erkeği söz konusu aşk olduğunda dağları delen bir ferhat olabilir. Kova kadını ise bir dediğini iki etmeyen bu partnere kendini kaptırmaktan çekinmeyecektir. Sosyal anlamda yaşanabilecek bazı sorunlar ile gezip tozmayı sevmeyen başar erkeği fedakarlık göstererek partnerine eşlik edince ortada herhangi bir sorun kalmaz. Cinsel anlamda ise lokomotif yine başar erkeği olacaktır.

Kova Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Kova erkeği detaycı ve kıskanç başak kadını ile çok zor birlikte olur. İkilinin anlaşması ve birlikte bir yola çıkması neredeyse imkansızdır. Yalnızca ortada gerçek bir sevgi varsa ve fedakarlık her iki taraf içinde kaçınılmazsa ilişki ayakta kalabilir. Kova erkeği fedakarlıktan kaçar ve kendi başına buyruk yaşamını öne sürerse başak kadınının elinden gelecek hiçbir şey kalmaz. Sevdiğini çok fazla kıskanan ve bu konuda kavga etmekten çekinmeyen başak kadını özgür ruhlu kova erkeğini elinde oldukça zor tutar.

Kova burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku