Boğa ve Yengeç Burç Uyumu

Yengeç burcunun burçlar dünyasında en iyi anlaştığı burçlardan biri, boğa burcudur. İkili için birbirlerine uygun birer insan olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Boğa burcu her zaman açık, net ve dürüst olmaktan yanadır. Yalan söylemez ve yalana da tahammül edemez. Bu durumda bazı burçlarla anlaşması zor olacaktır. Ancak yengeç burcu sadıktır ve sevdiğine yalan söylemekten ve yalan söylenmesinden o da hoşlanmaz. Bu ikili birbirlerine dürüst olmakta pek zorlanmayacaktır.

Bir su ve toprak grubu birlikteliği olan boğa ve yengeç burçları ikilisi, iyi bir uyum içinde olurlar. Her iki burç da hayattan ne istediğini bilen ve kararlı insanlardır. Bu noktada birbirlerini anlamaları da zor olmayacaktır. Boğa burcu, lider bir karaktere sahiptir ve onun için yengeç burcundan daha iyi bir partner bulmak zordur. Çünkü yengeç, karşısındakini idare etmeyi çok iyi bilir ve alttan alan taraf genellikle o olur.

Boğa burcu ve yengeç burcu birlikteliği, her iki tarafın da mutlu ve inanılmaz güzel zamanlar geçirmelerini sağlayacaktır. Yengeç burcu, güvenmek ister ve yaslanabileceği bir omuz arar. Onun bu aradığı, boğa burcunda vardır. Güvenilir ve sevdiğini yarı yolda bırakmayan boğa burcu insanı, yengeç burcu için en iyi partnerlerden biri olacaktır. Yatakta da iyi bir ikili olacağını düşündüğümüz boğa ve yengeç ikilisi, bizden 10 üzerinden 9 alıyor.

Boğa Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Boğa burcu kadını ile yengeç burcu erkeği arasında oldukça uyumlu ve neşeli bir ilişki yaşanır. Düşünce olarak birbirlerine oldukça benzemeleri ve her olayda empati yapabilmelerinden dolayı karşılarına çıkan her sorunu çözebilirler. Uyum konusunda sıkıntı yaşamayan bu iki burcun evlilikleri de oldukça uzun sürebilir. Yengeç burcu erkeği oldukça hassas ve duygusal bir yapıya sahiptir. Boğa burcu kadını ise oldukça evine düşkündür. Bu özelliği yengeç erkeğinin oldukça hoşuna gitmektedir. Ancak yengeç burcu kadının ilk önce yengeç erkeğine güvenmesi gerekmektedir.

Boğa Burcu Erkeği ile Yengeç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç burcu kadını oldukça kolay kırılabilir. Boğa burcu erkeği ise özellikle kızdığında oldukça yıkıcı olabilmektedir. Eğer ki bu iki burç bu durumu aşmayı başarabilirlerse aralarında uyumu yakalamaları oldukça yüksektir. Hem aşk ilişkilerinde hem de arkadaşlık ilişkilerinde kolay kolay zorluk yaşamayan  bu ikili aralarındaki uyumu yakaladıklarında kolay kolay kaybetmezler. Evlilik yoluna çıkan boğa burcu erkeği ve yengeç kadınının fiziksel özellikleri ne kadar birbirine benzerse o kadar mutlu olurlar. Mutluluğu yakaladıklarında ise kolay kolay kaybetmezler.

Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku