Boğa ve İkizler Burç Uyumu

İki zıt kutbun birbirini çektiğini düşünecek olursak, boğa ve ikizler burcu ilişkisi için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Boğa burcu, daha oturaklı, daha sakin ama bir o kadar da inatçı ve egosu yüksek bir burçtur. İkizler ise egosu fazla yüksek olmayan ama daha hareketli ve eğlenceli bir burçtur. Her ikisi de birbirine ayak uydurabilirlerse, o zaman boğa ve ikizler burcu ilişkisi için de umut var demektir. Boğa ve ikizler ikilisi, şu noktada birbirlerine ayak uydurmalıdır. Biri evcimen, diğeri ise çok sosyal bir burçtur. Bu noktada anlaşabilirlerse, bu eğlenceli bir ilişkiye dönüşebilir.

Hazır cevap ve zeki bir burç olan ikizler, entelektüelliği ile boğa burcunu etkilemeyi başarır. Boğa burcunun zekası ve bilgi dolu oluşu da ikizleri kendine çeken nokta olacaktır. Hayat tarzları birbirinden biraz farklı olan bu iki burcun birbirlerinden ne kadar etkilendiklerine bağlıdır. Düşünceli, ilgili ve dikkatli bir burç olan boğa burcu, aynı zamanda çok tedbirlidir ve bir şeyi yapmadan önce 10 kez düşünebilir. İkizler burcu ise bazen kafasına ne eserse onu yapar. Bu, ilişkide kilit noktalardan biridir.

İkizler burcu, kendi gibi olan biriyle olmaktan sıkıldığında, boğa burcunun kollarında mutluluğu ve gerçek bir ilişkiyi bulabilir. Ama yine de, boğa burcunun da dikkatli olması gerekir. Egosu zaman zaman fazla yükselen boğa burcunun bu ilişkide fedakarlık yapması gereken zamanlar olacaktır.

Boğa Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Boğa burcu kadının sakin yapısına nazaran oldukça otoriter bir yapısı vardır. İkizler burcu erkeği ise sorunlara çabuk çözüm üretebilen bir yapıya sahiptir. Ancak ikizler burcu erkeğinin sürekli çocuksu tavırları ve aşırı ilgi beklemesi boğa kadını sıkabilir. Bundan dolayı aralarında sıkıntılar yaşanabilir. Aslın bu iki burcun ortak yönleri bulunsa da farklı yönleri oldukça fazladır bundan dolayı bu iki burç hem ilişkilerinde hem de arkadaşlıklarında kolay kolay anlaşamazlar. Boğa burcu kadını ve İkizler burcu erkeğinin bir ilişki yaşaması iki tarafında yıpranmasına neden olabilir.

Boğa Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Boğa burcu erkeği ve ikizler burcu kadını birbirlerine tamamen zıt iki karaktere sahiptirler. Bundan dolayı hem arkadaşlık ilişkilerinde hem de aşk ilişkilerinde kolay kolay anlaşamazlar. Boğa burcu erkeğinin ve ikizler kadınının bir uyum yakalaması oldukça zordur. Birbirlerine aralarındaki çekimden dolayı kolay aşık olabilirler ancak ilerleyen günlerde zıtlıklarından dolayı birçok sorun ortaya çıkabilir. Eğer ki bu sorunları aşmaya çalışırlarsa aşabilirler ancak buda onları oldukça yıpratacaktır. Boğa burcu erkeği aşırı inatçı bir yapıya sahiptir. İkizler kadını ise oldukça neşeli bir yapıya sahiptir. Buda bu ikilinin zor anlar yaşamasına neden olabilir.

Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku