Boğa ve Yay Burç Uyumu

Bu ilişkide ilk başta verilen aşık oldum imajı sorunlarla bitebilir, dikkat etmekte fayda var! Boğa ve yay burcu birbirinden farklı iki burç ve doğaları da oldukça farklı olduğu için uyum sorunu olabilir. Bu konuda, çiftlerin üzerine düşen fazlaca görevler var!

Öncelikle Yay’ın olayların hep iyi yönünü görmesi huyunu unutmayın. Boğaya biraz zıt olan bu duruma alışmak zaman alabilir. Boğanın kazancı iyidir ve yay burcunun isteklerini karşılamakta zorlanmayacaktır. Boğa burcu bağlanmayı çok sever ve yay’dan önce evlilik planlarına şimdiden başlamıştır bile! Ancak yay bireyselci olduğu için bağlılık ve hayatının sonuna kadar aynı kadınla/erkekle yaşama fikri, yay’ın tüylerini diken diken etmeye yetecektir.

İş konularında ortak çalışmalarınız oldukça uyumlu olacaktır. Özellikle ortak yapılan işlerde uyumlulukları, projelerin hızlı ve başarılı bitirmesiyle sonuçlanabilir. Ancak Yay’ın kırıcı ve dilinin kemiği olmadan konuşması, boğa burcunu kırabilir. Boğa daha temkinli ve konuşmadan önce kılı kırk yaran bir yapıya sahiptir. Yay aklına geleni söyler ve karşısındaki insanı kırabilir. Bunu fazla takmayın, yay burcunun içi dışı bir olduğu için, içinde birşey tutup arkadan konuşmaz. Olanı direkt olarak söyler. Boğa’nın buna adapte olması gerekmektedir.

Yatakta oldukça aktif olacak bu iki burç, boğanın romantizm arayışından dolayı bazı sorunlar yaşayabilir. Yay burcu daha ateşli ve çabuktur. Ancak boğa daha romantik ve yavaş olmaktan yana olduğu için biraz buradan sorunlar başlayabilir.

Sonuç olarak birbirini anladığı ve adapte olduğu sürece oldukça hızlı bir şekilde evlilikle sonuçlanabilecek ve uzun soluklu olarak sürebilecek bu ilişkide, çiftlerin anlayışlı ve sabırlı olması şartıyla birliktelikler uzun sürebilir. Ancak sabırsız ve anlayışsız olmak, bu iki burçtaki kişilerin ilişkisine zarar verecektir.

Boğa Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Boğa burcu kadını ve yay burcu bir erkeğin arasında bir ilişki başladığında bu ilişki oldukça çaba isteyen ve zorlu bir ilişki olacaktır. Eğer ki birbirleri için bir çaba gösterirler ve birbirlerinden vazgeçmezlerse zorlansalar da uyumu yakalayabilir ve uzun bir birliktelik yaşayabilirler. Boğa burcu kadının evcimen bir yapısı vardır. Yay burcu erkeği ise bağımsız bir yapısı olması istediği ile anlaşmalarında sıkıntı çıkabilir. Ancak bunu beraber aşabilirler. Zorlu bir birliktelik yaşasalar da uyumu yakaladıklarında asla birbirlerinden kopmazlar.

Boğa Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İlişkileri çok eğlenceli olan iki burç yan yanadır. O kadar sıkıntılı gözükseler de Yay burcu kadınının Boğa burcuna karşı gösterdiği vurdumduymaz tavırları buna etki etmez. Boğa erkeği her zaman daha çok sarılır ve ona sahip çıkar. Uzun bir ilişki olmasının ve onların bu kadar tutumluluğu aslında ne kadar çok uyumlu olduklarını gösterir. Yay burcu kadını affedici olması, boğa erkeğinin inatçılığı ile hiç zıtlaşmadan uzun soluklu ve hatta evlilik ile ömür boyu mutlu bir hayat sürebilirler. Bu iki burç hem aşkta hem de arkadaşlıkta bir birleri ile çok iyi anlaşmaktadırlar.

Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku