Boğa ve Aslan Burç Uyumu

Aslan ile aslında birbirinize çok benzersiniz,ikiniz’de lükse düşkün partiler lokantalar aktiviteler güzel evler güzel elbiseler güzel ayakkabılar istersiniz.Güzel olan herşeyden zevk alırsınız aslında.İkinizde sokakta bir köpek görseniz onu sahiplenirsiniz.İlişkinizde bir üçüncüye asla yer yoktur.

Çok farklı şeyler düşünebilirsiniz birbirnize sık sık sevgi gösterebilir buna git gide alışabilirsnizi.Güvenlik duygusu arasınız birbiriniz’de ve bunu sevginiz ile örtersiniz.
Aslan abartmalardan hoşlanır siz sevgi ve saygıdan hoşlanırsınız,Asla bir Aslanı ihmal etmeyin onu artık sevmediğinizi ondan nefret ettiğinizi bile düşünebilir ona sevgi gösterin ve asla onu tertk etmeyin.Sizi yanlış anlamamasına özen gösterin.

Aslan size bir süpriz partı yapabilir sanat ile uraştığını kanıtlamak isteyebilir lakin aslan aslında pohpohlanmak ister ve sizden ilgi bekler.Aslanlar reklamcı oyuncu televizyon programcısı olabilir hepsi aslında bir meslek sahibidir ama en çok emekli olup rahat etmeyi ister.

Boğa hayatta her şeyin üstünden sabırla gelebiir.Ama siz karşınıza çıkan en ufak engelde yardım isterseniz ve şaşırırsınız.Özelliklerinizi kullanın ve ilişkinize gölge düşürmeyin ve ilişkinizi sürdürün.Boğa çok sabirlıdır ne yaparsanız yapın onun sabırını asla kıramazsınız.Siz en iyisini yapın ki boğa’da size karşı en iyisini yapsın.
Aslında birbirinize çok benzersiniz ve maddeye önem vermezsiniz. Etrafınızda şahşahalı eşyalar istersiniz ve zevkinizi tatmin etmek isterseniz çoğu zaman. Aslan kanıtlı olmak ve geçici olmamak ister ve sizden’de bunu bekler aslında.

Boğa Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Boğa burcu kadını ve aslan burcu erkeği asla kolay kolay anlaşamaz. Çok zıt yönlerinin olmasından dolayı uyum yakalamaları oldukça zordur. Boğa burcu kadını ve aslan erkeği bir ilişkiye başladıkları zaman ilk zamanlar hiçbir sıkıntı yaşamayabilirler. O esnada oldukça heyecan verici ve mutlu bir ilişki yaşarlar ancak bir süre sonra bu büyü yavaş yavaş bozulmaya başlar. Büyü bozulduğu zaman ise ilişkilerini toparlamakta oldukça zorluk çekerler. Bu yüzden ilişkileri oldukça kısa süreli sürer. Çünkü ilişkileri uzadıkça iki taraf birbirinden sıkılmaya başlarlar.

Boğa Burcu Erkeği ile Aslan Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Boğa burcu erkeği ile aslan kadını arasında uzun süreli asla bir uyum yakalanmaz. Boğa burcu erkeği karşısındaki kişiyi yönetmeyi oldukça sever ancak aslan kadını başkası tarafından yönetilmekten oldukça nefret eder. Bu yüzden ikili arasında büyük gerginlikler yaşanabilir. Ancak boğa erkeği ve aslan kadını aralarında kısa süreli bir ilişki yaşamaya başladıklarında pek fazla sorun yaşamadan ve birbirlerini çok fazla kırmadan bu birlikteliği bitirebilirler. Bu iki burcun uzun süreli bir ilişki yaşamaları oldukça sakıncalıdır. Her iki tarafında çok üzülmesine sebep olabilir.

Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku