Boğa ve Akrep Burç Uyumu

Boğa ile Akrep arasında inanılmaz bir güçlü karışım mevcuttur aslında. İkisi de çok büyük arzulara ve fikirlere sahiptirler. Aslında ikisi de çok kararlı bir yapıya sahiptirler. Hiç bir konuda asla alttan almazlar. Bir akrep ile tanıştığınızda ondan anneniz kadar etkilenir ve onu seversiniz. Kendinizde ne eksik ise onda olmasını beklersiniz. Aslında 2 farklı burcun bir çok benzer özelliği vardır.

Akrep aşkınız sizden daha araştırmacı ve daha saklamalıdır. Akrep burcu toprakla uyumludur. Akrep olanı biteni anlatmadan sizde yorum bekler.Kendini açmaz sizin onu açmanızı ister. Kendisi hakkında pek bilgi vermez sizden onun hakkında bilgi toplamanızı ister. Bu yüzden Akreplere açılmak biraz zordur. Yıllarca onun size açılmasını bekleseniz bile bu böyle olacaktır.

Akrep burcu hep bir gizli yönetici görevindedir.Her olaya karışır ama elinde bir maşa ile gezer adeta. Onun karıştığını kimse fark etmez.Sakin görünürler lakin çok büyük fırtınalar koparabilirler. Tutkularını dizginlemek zordur. Gidişli gelişli bir yol vardır Akreplerde.

Akrep burcu mesela size gelip seni seviyorum demez bu yüzden aranızda kırgınlıklar oluşabilir, bu konularda dikkatli olmasınız. Birbirinizi zedelemeden bu konularda birbirinize yardımcı olmalısınız. Akrebin sezgileri çok güçlüdür. Kendisi bile buna şaşırır ama tahminleri yüzde doksan doğrudur.

Doğuştan psişik özellikleri gelişmiştir. Akrep para konusunda bir harikadır.Bir servet yönetebilir hatta bir kaç ev bile geçindirebilir. Akrep yatırım işlerini severek yapar. Akrep devlet işlerinde de başarılıdır. Can alıcı noktaları seçer ve onun üzerinde yorumlar yaparak karşısındakini bezdirir. Akrebin fikirlerine güvenebilirsiniz. Boğa cinsel hayatta adeta bir enerji küpüdür.Daha derin duygular beslemez ve akrebe karşılık daha az duygu çevresine düşer. Akrep sizinle yatakta erotik dakikalar geçirmekten haz alır. Akrebi heyecanlandırmak ve onunla ihtiraslı bir ilişki isterseniz. Bu sizin için güçlü bir aşk olabilir.

Akrep sizi ya batırır yada zirveye taşır. Burada önemli olan birbirinize nasıl davrandığınız ve isteklerinizi karşılamanızdır.

Boğa Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Bu ilişki kısa sürelidir. Uzun süreli bir aşk yaşayamazlar.  Sebepsiz nedenlerden dolayı uzun süreli ilişkiler de çok kavga ederler. Bu da ilişkinin uzun süreli olmayacağını ifade ederler. Birbirlerinde ki uyum fiziksel olarak birbirlerini etkilemekten başka bir şey değildir. Boğa kadının otoriter olması Akrep burcunun şüpheci olması bu ilişkiyi daha çok kızıştırmaktadır. Durun böyle olunca aşk onlar için zor bir durumdur. Lakin arkadaş olarak çok iyi anlaştıkları da görünmektedir.  Bunun sebebi eğlenceli yapılara sahip olmalıdır. Aşktan uzak ama arkadaşlık yakın bir uyumluluk gurubuna sahipler.

Boğa Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Birbirlerine uyumlu çiftler arasında yer almaktadır. Bu iki burç sevgilerini pekiştiren bir anlayış çerçevesindedir. Böyle olmasının sebebi hoş bir dili olan Akrep kadını ve cazibeli olması Boğa burcu erkeğinde farklı bir etki uyandırıyor. Aynı zamanda evine bağlı olan boğa erkeği sesiz duruşunun altında eğlenceli bir yapıda olması çok daha fazla Akrep kadınını ile iyi bir uyum sağlamasını sağlar. İkisi de anlayışlı olması aşklarında tutkulu bir ilişki olmasını sağlar. Uyumlu bir arkadaşlık ile birlikte iyi bir aşk da yaşayabilecek bir burç uyumudur.

Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku