Boğa ve Başak Burç Uyumu

Hayal gibi bir beraberlik olacaktır aslında sizin kisi. İkinizin de toprak burcu olması size bir etken sağlayacaktır. İki toprak grubu burcun birlikteliğinden sokağa çıkmayan, para harcamayan, evim evim güzel evim modunda bir ilişki açığa çıkar. Başak kadınının güvenini bir kez kaybederseniz bir daha kolay kolay geri kazanamazsınız. Boğa erkekleri doğaları gereği sadık aşıklar olduğu için, başak kadınlarını dürüstlükleri ile cezbe derler.

Başaklar çok endişeli bir yapıya sahiptirler aslında ama siz onlara iyi gelirsiniz. Sorumluluk duygusu ile yüklü oldukları için çok endişelidirler aslında. Size bir söz verirler eğer yapamazlar ise çok endişelenirler aslında ilişkide boğa ipleri gönüllü olarak başağın eline bırakır. Günlük işlerde başak yeri geldiğinde çirkefleşerek çiftin menfaatlerini korur. Başağın başa çıkamayacağı ciddi bir engelin ortaya çıkması durumunda boğa ipleri eline alır, gözünü karartıp önüne çıkan engeli ezer geçer. Bu yüzden bu çifti karşınıza almanız tavsiye edilmez. Konu eften püften de olsa, hayat memat meselesi de olsa, galip gelirler. Onun huyları çoktur böyle birbirinizi daha iyi tanımak için büyük bir etkendir aslında bunları yapmak. İkiniz de artık tek başınıza geçinebilir ev kurabilirsiniz, önemli konularda fikir alışverişi yapabilirsiniz. Başak huzur doludur sadakatlidir ve güvenilirdir. Siz başağa güvenirseniz o da size güvenir ve karşılıklı güven duygusu altında bir ilişki sürebilirsiniz. Başak burcu zeki’dir ve sizi etkileyebilir, başaktan bir öğretmen gibi yararlanabilirsiniz onları iletişim aracı olarak görebilirsiniz. Başak yatak odasında çok iyidir bütün fantezilerinizi sizinle yapabilir ve sizi doyum noktasına taşıyabilir. Başağın yanında huzurlusunuzdur ondan ayrılmak istemezsiniz.

Boğa Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Boğa burcu kadını ile aslan burcu erkeği arasında mutluluk ve uyum yakalanması oldukça zordur. Eğer ki birbirleri için bazı şeylerinden fedakarlık ederek uyumu yakalamak için uğraşırlarsa uzun süreli bir ilişki yaşayabilirler. Ancak o uğraşların sonucunda da yeniden sorunlar çıkması çok büyük bir ihtimaldir. Başak burcu erkeğinin aşırı detaycı olması bazı zamanlar mantığı ile hareket etmesine neden olabilir. Buda boğa burcu kadınını kırabilir. Eğer birliktelikleri için uğraşıp birbirlerinden vazgeçmezlerse zorda olsa uyum yakalayabilirler.

Boğa Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Boğa burcu erkeği ve başak burcu kadını uyumu yakalamaları oldukça kolaydır. Hele ki fiziksel özellikleri benzediklerinde aralarında kusursuz denebilecek bir uyum olur. Fiziksel uyumluluk olduğu zaman hem sevgili oldukları zamanlar hem de evlendikleri zaman bu süreçler oldukça uzun süreli olabilir. Boğa burcu erkeği ve başak burcu kadını karşısındaki kişilere sadık olduklarından dolayı birbirlerine asla ihanet etmezler. Eğer aralarında bir sorun yaşanacaksa bu kesinlikle ihanetten dolayı olmaz. Ancak aralarında bir sorun yaşadıklarında ise bu sorunu aşmaları da birlikte hareket ettiklerinde daha kolay olacaktır.

Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku