Boğa ve Terazi Burç Uyumu

Teraziler konuşmayı çok severler.Her konuda herkesle tartışmayı çok severler.Fikirlerine değer verilmesini isterler, mantıklı yorumlar yaparken, Boğa burçları ise terazilerin çok konuşmasını başkaları ile sohbet etmesini sevmez ve lüzümsüz bulur.Gergin bir gün sonunda eve gelirsiniz lakin terazi sizi bırakmaz konuşurda konuşur susması için uyardığınızda ise size küsebilir. Terazi her konuyu düşünür ve geç kararlar verir buda aşk ilişkilerinde sorunlar yaratır.Bir konuyu enine boyuna yatayına dikeyine incelerler,ne yaparsanız yapın illa sizinle konuşacak ve derdini anlatacak fikir alışverişinde bulunacaktır. Bundan kurtuluş yoktur artık sizin için. Sizin kararsızlığınızı onun bu üstün kararlılığı bir yerde size iyi gelecektir.

İstekleriniz biraz arttırarak ona her istediğinizi yaptırabilirsiniz sanabilirsiniz ama bu o kadar da kolay değil,terazilerin yumuşak hafif narin görüntüsü sizi aldatır. Terazi son derece ve net bir şekil de kararlı bir yapıya sahiptir ve onu pasif hale getirmek yapılabilecek en büyük hatalardan biridir.Eğer kendini pasif duruma düşüren kişiyi bulur ise onla arasında artık ne var ise yoktur onun için.Öfkesi adeta bir alev topu gibidir. Boğayı kızdırmaktan ve öfkesinden çok çekinen Terazi neden ve nasıl olduğunu anlamadan sizi etkileyerek, her dediğini yaptıracaktır.

Terazi dışarı çıkmak arkadaşları ile eğlenmek onlar ile zaman geçirmek ister ama siz eve düşkünsünüzdür aslında birbirinizi tamamlarsanız bazı konularda,sizin onun kadar arkadaş çevreniz yoktur ama onun arkadaş çevresi size de yetecektir.Bu sizi yorabilir ama en iyisi sizler için orta noktayı bulmaktır bizce.Terazinin arkadaşları ile zaman geçirin ve terazinin nasıl olduğunu gözlemleyin.
Terazi Venüs tarafından yönetilmektedir ve oldukça duygusal ve romantiktir.Fiziki açıdan bir teraziyi etkilemek oldukça kolaydır.Sadakat konusunda terazi kadar iyi olan başka bir alan yoktur.

Boğa Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Boğa burcu kadını inatçı olması ve bir şeyi yapmak için ısrarcı olması Terazi erkeğini zora zorlamaktadır. Lakin bu iki burç ne kadarda ola birbirine uyumludur. Eğlenceli bir hayat sürebilseler ama bu uzun süre sürmeyecektir. Otoriter bir yapıya sahip olan boğa kadını ile meraklı terazi erkeği burcu bu konuda fazla iyimser olamazlar. Evine sadık olan burçlar arasında bulunan ikisi de ufak tartışmada ayrılmaya yatkınlardır. Bundan dolayı kısa süreli aşklar da daha çok iyi geçinirler.

Boğa Burcu Erkeği ile Terazi Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Boğa erkeği otoriter sahiplik yönleri olması duygusal, cazibeli ve yaşam dolu terazi kadını için engel olmadığından uyumlulukları son derece iyidir. Sadık olan boğa burcu Terazi kadınını çok etkiler ve aşkları ebedi daim kalır. Terazi kadının da şehvetli oluşu boğa erkeğini son derece fazla etkilemektedir. Durum böyle olunca en taktir edilen uyumlu ve mutlu bir çifti sergileyen burç uyumudur. Boğa erkeğinin çocuklara ve ailesine karşı gösterdiği sıcaklık Terazi kadınının tutkusu ile birleşince mutlu ve huzurlu bir aile bağı kurulmuş oluyor.

Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku