Boğa ve Koç Burç Uyumu

Aceleci Koç’un bu durumda yavaşlaması ve vites küçültmesi gerekmektedir. Koç’un yıldırım hızını ancak çekici Boğa’nın okşayışları yavaşlatabilir. Siz ise bazen fazla ciddileşen Boğa’nın hayatına sürpriz ve eğlence katabilirsiniz. Her şeye rağmen şehvetli Boğa’nın yanında kendinizi cennette hissedebilirsiniz.

Koç ve boğa hayata oldukça farklı pencerelerden baksa da, zor durumlarda ve uzun vadeli ilişkilerde oldukça uyumlu bir çift olacaktır. Bir Koç, boğa’nın derdini çok iyi anlayacak ve ona karşı empati yapabilecektir. Bu iki burca mensup kişiler, ilk başta zorluk çekseler de, ilerleyen dönemlerde oldukça uyumlu ve ayrılmaz birer çift olabilirler. Önemli olan çaba sarf etmeleri ve istekli olarak ilişkiye başlamaları. Gerisini zamana bırakıp oldukça mutlu olabilecek bu uyuma on üzerinden 8 veriyoruz.

Koç burcu ve boğa burcu birbirlerinden farklı karakterlere sahip kişilerdir. Ama belki de onları bir araya getiren yine onların zıtlıkları dır. Bu ikili, zaman zaman birbirlerine ters düşseler de birbirlerini tamamlayacaklardır. Çünkü her ikisi de aklı başında kişiler oldukları için, orta yolu bulma konusunda zorlanmayacaklardır. Ancak her ikisinin de biraz inatçı olduğunu da söylemek gerekiyor. Bu durumda tartıştıklarında ilk adımı atan kim olur biz de merak ediyoruz. Bu ilişkide Koç burcunun tutkulu bir aşık olması, boğanın başını döndürecektir.

Boğa burcu sadıktır, güvenilirdir ve anlayışlıdır. Bu durumda Koç burcu ona güvenmekte zorlanmayacaktır. Boğa burcu, kısa süreli değil, uzun süreli ilişkilerin insanıdır. Kalıcılıktan hoşlanır ve sürekli eş değiştirmek ya da yeni arayışlar içine girmek ona göre değildir. Boğa burcuna mensup kişiler genellikle tek eşli kişilerdir. Koç burcu da öyle. Koç burcu, bu ilişki ile hayatına düzen katarken, bu ilişki ile boğa burcunun hayatına da renk gelecektir. Bu ikili genellikle ben merkezli kişiler oldukları için, şimdilik ilişkilerindeki tek problem o olacak gibi görünüyor.

Boğa Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Koç burcu erkeği ve boğa burcu kadını ilişkileri arasında uyumu yakalamaları oldukça zordur. Boğa burcu kadını basit fikirlere sahiptir o yüzden çok fazla yenilikten hoşlanmaz bu durumda Koç burcu erkeğini bir süre sonra sıkmaya başlar. Çünkü Koç erkeği yenilikleri seven bir yapıya sahiptir. Boğa burcu kadını hem günlük hayatında hem de ilişkilerinde canlı bir yapıya sahip değildir. Bu özellik ise Koç burcu erkeğinin uzaklaşmasına neden olacaktır. Öte yandan Koç erkeğinin sürekli değişiklik göstermesi boğa kadınının bir türlü uyum sağlayamamasına neden olacaktır. Bu sebeplerden dolayı bu iki burcun ilişkileri kısa süreli bir ilişki olacaktır.

Boğa Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Koç burcu kadını ve boğa burcu erkeği çok iki farklı kişiliğe sahiptirler. Ortak yönleri de olsa gene de bu yönler pek fazla ortaya çıkamaz. Bu yüzdende bu iki burca sahip kişilerin ilişkileri çok uzun sürmez. Eğer bu iki burç evlenme kararı alırsa evlendikten bir süre sonra mutlulukları sönmeye başlayacaktır. Eğer ki Koç burcu kadını boğa burcu erkeğinin arada sırada yaptıkları kaçamaklara göz yumar ve görmemezlikten gelirse bu ilişki biraz daha uzun sürebilir. Ancak Koç burcu kadını bu konuda oldukça hassas olduğu için bu ilişki her iki tarafı da oldukça yıpratacaktır.

Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku