Boğa ve Boğa Burç Uyumu

Boğa burcu, toprak grubuna mensuptur. Bu yönüyle oldukça çalışkan, ilişkilerinde sadık, evine bağlı, tutkulu ve bir o kadar da inatçı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Boğa burcu, diğer toprak grubu burçları ile anlaşmakta hiç zorlanmaz. Aynı burçtan diğer bir boğa burcu insanı ile de harika bir ilişki yaşayabilir. Boğa burcu, ne istediğini bilen, hayattan beklentileri olan bir insandır. Diğer bir boğa burcu da benzer karaktere sahip olduğu için, romantik ve uzun bir ilişki yaşayabilirler. Boğa burcu, kilo almaya çok meyillidir. Her ikisi de sosyalleşmek yerine birlikte evde vakit geçirmeyi alışkanlık haline getirirlerse,  ikisinin birden kilo alması da kaçınılmaz olacaktır.

Boğa burcunun egosu zaman zaman çok yüksek olabilir, bu da karşısında yine egosu yüksek birinin olması durumunda kavgayı kaçınılmaz yapabilir. Ancak yine de genelde birbirlerini anlayacakları için, bu ilişki uzun ve sonunda da evlilikle sonuçlanan bir ilişki olabilir. Bu ilişkide tutku olacaktır, onun yanında da sevgi, aşk, güven ve huzuru ve tüm bunların yanında inadı da görebilirsiniz. Her iki taraf da inatçıdır.

Bu ilişkide zaman zaman bir tarafın, zaman zaman da diğer tarafın fedakarlık yapması gerekir. Çünkü bir ipte iki cambaz oynamaz. İnat ve gururu rafa kaldıran taraf olursa, o zaman bu ilişki de bizden 10 üzerinden 8 alır.

Boğa Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Boğa burcu kadını ve boğ burcu erkeği aynı burca sahip olmalarından dolayı birçok ortak özellikleri bulunmaktadır. Bu ikilinin kuracakları ilişki kusursuz denebilecek kadar güzel olacaktır. Özellikle sevgili oldukları anlarda hiçbir sorun yaşamazlar. Boğa burcu kadını sakin ve sessiz boğa burcu erkeği de hakimiyet kurmayı sevdiğinden dolayı oldukça anlaşırlar. Ancak bu durum evlilik kararları aldıkları zaman değişebilir. İkisinin de aynı yapıda olmasından dolayı sorunlar çıksa da bu sorunları beraber aşabilirler.

Boğa Burcu Erkeği ile Boğa Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Boğa burcu erkeği ve boğa burcu kadını arasında olan ilişki oldukça heyecan verici olacaktır. Sevgili oldukları dönem boyunca sorunsuz bir ilişkileri olurken evlilik sürecinde bazı sorunlar yaşayabilirler ama sorunlara kolay çözüm bulma yönleri ile bu sorunları aşabilirler. Boğa burcu erkeği gerek iş hayatında gerek ilişkilerinde oldukça yapıcı bir yapıya sahiptir. Boğa burcu kadını ise sakin bir yapıya sahiptir. Her iki burcun evine bağlı olması birbirlerinin hoşlarına gidecektir. Evlilik sürecinde sorunları olsa da boğa burcu erkeği ve boğa burcu kadını oldukça uyumlu bir çifttir.

Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku