Balık ve Yengeç Burç Uyumu

Balık burcu için Yengeç burcu her zaman samimi gelmiştir. Zira Yengeçlerde tıpkı Balıklar gibi oldukça hassas ve narin bir kişilik izlenimi bırakırlar çevrelerinde. Oldukça sessiz ve sakin görüntüleri olması, Balıkların Yengeçlere karşı duyduğu ilgiyi arttırır. Lakin durum tam olarak böyle değildir. Yengeçler her ne kadar hassas bir yapıda görünseler de, öncü ruhlarının onları tanıdıkça daha baskın olduğunu görebilirsiniz.

Öyle ki, bir Balık ve Yengeç arasındaki ilişkide genel olarak Yengeçler daha baskın olur, öncü özellikleri sayesinde sizlere dilediklerini yaptırma yeteneğini siz hissetmeden kullanırlar. Bu özelliği, sizin bir çok yeniliğe adım atmanızı da sağlayacaktır. Gerek aşk hayatınızda, gerek normal hayatınızda daha yenilikçi arayışlar içerisine girmeniz, zamanla birbirinize çok daha bağlı bir hale gelmenize, aranızdaki aşkın ve romantizmin artmasına olanak tanıyacaktır. Tabii bu denli yoğun hisler, zaman içerisinde karşılıklı olarak içe kapanmaya da neden olabileceği için her zaman dengeleri iyi tutmanız gerektiğini de unutmamanızı belirtmek isteriz.

Hem yengeç hem de balık burcunu burçlar dünyasının en duygusal burçları ilan edebiliriz. Ama yengeçler için balıklara göre daha analitik, daha mantıksal diyebiliriz. Balık burcuna mensup kişiler bu dünyaya sanki duyguları için gönderilmişlerdir. Söylenen en ufak bir yanlış söz bile kalplerini kırmaya yetebilir. Yengeç bile bazen onu anlamakta, ona uyum sağlamakta zorlanabilir. Ancak yine de balık ve yengeç burçları aşk ilişkisi için birçok birlikteliğe göre daha uyumlu olduklarını söyleyebiliriz. Çünkü bu ikilinin hayata bakış açıları ve hayattan beklentileri hemen hemen aynıdır. Bu noktada birbirlerini anlamakta da zorlanmayacaklardır.

Aşk hayatında %90 oranında başarılı olacakları gözüyle bakılır. Çünkü balık burcu da yengeç burcu da evine ve ailesine bağlı burçlardır. Yani bu ikilinin aile kurmaları da kaçınılmazdır. İkili, birlikte geçirdikleri mutlu ve eğlenceli zamanları evlilik cüzdanı ile taçlandırabilir. Normal hayatta iyi bir arkadaş, aşkta ise iyi birer sevgili olurlar. Bu romantik ve duygusal çift, yatakta da en az günlük hayatta olduğu kadar uyumludur.Duygusallığı sonuna kadar yaşayan bu ikili, cinsellikte de iyi bir uyum yakalarlar.

Balık burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku