Balık ve Oğlak Burç Uyumu

Balık burcu ve Oğlak burcu, birbirlerine yeni değerler katarak ilişkilerini geliştirebilecek nadir burçlardan ikisidir. Özellikle Oğlak burcunda olan sağduyu, güven gibi özellikler ilişkiye büyük bir katkı sağlayacaktır. Tüm bunların yanı sıra, Balıklar sürekli olarak arzuladığı ama bir türlü başarılı olamadığı uzun vadeli projeler geliştirme, uzun vadeli hareket etme özelliklerini de gene Oğlak burcunda görmektedir ki buda aralarındaki bağı bir kat daha arttırmaktadır.

Bu doğrultuda Balık ve Oğlak burcuna baktığımız vakit, Balıkların fedakârlık konusunda öğretilerinin olabileceğini, Oğlakların ise başarı gibi konularda öğretilerinin olabileceğini görebiliyoruz. Eğer bu iki burç birbirleri ile uyum sağlayarak, bu tür konularda aralarında ki bağı bir üst seviyeye taşımayı başarırlarsa, ilişkileri her açıdan daha sağlam bir temele oturacaktır. Tabii her şey iyi gitmeyecektir… Örneğin Oğlak burcunun sahip olduğu aşırı düzen, hesapçı özellikler belli dönemlerde oldukça kırılgan olan Balıkların üzülmesine neden olabilir. Hatta bu durum aralarında ciddi sorunların dahi oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle aralarında ki hassas ilişkiyi ve kişisel özelliklerini dengeli bir şekilde tutmak özellikle Oğlaklar için çok önemlidir.

Oğlak, dışarıdan soğuk görünen, cool tavırları ile dikkat çeken ve her daim insanları etkilemeyi başarabilen bir burçtur. Ancak dışarıdan soğuk görüntüsü, karşısındaki insanı korkutup kaçırabilir. Balık burcunun yumuşak ve güvenilir tavırları, oğlak burcunun da zamanla çözülmesi ve ideal bir partner haline gelmesini sağlayabilir. Bu noktada oğlak burcunun içini göstermesi için balık burcuna da büyük iş düşüyor.

Çaba sarf etmesi ve daha disiplinli olması gereken taraf balıktır. Oğlak burcu duygusal gibi  görünür, öyledir de. Ama onun içinde bitmek bilmeyen bir enerji de yatar. Yani balık burcunun fazla duygusal ve romantik olması, oğlak burcunu başlangıçta korkutabilir. İlişkinin ilerleyen zamanlarında heyecan gerekecektir ve bu noktada ikilinin cinsel uyumu ve dışarıda vakit geçiriyor olmaları da oldukça önemli. Aksi halde oğlak burcu daha eğlenceli bir ilişki için balık burcu ile olan ilişkisinin sonlandırmasına neden olabilir. Aşk hayatında bu ikilinin mutlu olma ihtimali %70 civarındadır. İyi bir arkadaş olacakları için bu oran arkadaşlık ilişkilerinde daha da artacaktır.

Balık burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku