Balık ve Terazi Burç Uyumu

Balık burcu ve Terazi burcu arasında oldukça naif, hassas bir ilişki yaşanır genelde. İki burcundan hayata bakış açılarının benzer olması, güzellikleri sevmeleri, zevkli bir yapıda olmaları mutlu bir birliktelik yaşanmasına zemin hazırlayabilmektedir. Bu zeminin hazırlık sürecinde, yani ilişkinin oturması ve tam olarak rayına girmesi sürecinde genelde sorunlar Terazi burcu kaynaklı olabilir.

Zira Teraziler için her zaman mantık çok daha ön plânda yer alır. Bu nedenle öncü kimliklerini gün yüzüne çıkarmaları, girişimci ruhlarını hissettirmeleri ve aşktan daha çok mantıklarını kullanmaları ilişki içerisinde sorunlarında oluşmasına neden olabilir, tam olarak ilişki sağlam bir zemine oturma konusunda sorun yaşayabilir. Balık ise ne kadar mantıklı olursa olsun, bunu bir türlü dışa vuramaz. Bu nedenle fırsatları değerlendirme konusunda hep geri plânda kalır ve fedakarlık yapmaktan çekinmez. Özellikle de her iki burcun sosyal bir burç olduğunu düşünürsek, bir tarafın fedakar, diğer tarafın girişimci bir ruha sahip olması problemlere zemin hazırlayacaktır. Eğer bu özellikler dizginlenebilirse uyumlu bir çift olmakta kaçınılmaz olacaktır.

Dengeli ve adil bir burç olan terazi burcu, aradığı hassasiyeti ve güveni balık burcunda bulabilir. Güzele ve güzel olan her şeye karşı ilgi duyan bu iki burç da birbirlerine karşı çok sadık olabilirler. Başlarda biraz zorlu olan bu ilişki, aşk ilişkisinde %50’nin altında bir başarı elde edebilirler. Ama tabi bu tamamen aralarındaki güven ve aşka da bağlı. Eğer her iki taraf da bu aşk için çaba sarf ederlerse, birbirlerine olan etkileşimleri ilerleyen zamanlarda çok daha ciddi bir beraberliğe dönüşebilir. Bu ikilinin ortak kararlar alması zaman zaman zor olabilir. Farklı duyguları bunların zıtlaşmasına neden olsa da, birbirlerine karşı anlayış göstermeleri durumu değiştirecektir.

Balık, çok çabuk etkilenir ve kolay üzülebilir. Bu durumda da yanlış anlaşılmalar balık burcunun üzülmesine neden olabilir. Ama karşısındakine karşı oldukça hassas olan terazi burcu için balık burcunu bu durumlarda alttan almak çok da zor olmayacaktır. Beraberliğin uzun sürmesi ise tamamen bu ikilinin ellerinde. Zira başlarda birbirleri için kusursuz birer partner olmayacaklar.

Balık burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku