Balık ve Aslan Burç Uyumu

Balık burcu ve Aslan burcu, birbirlerine her açıdan oldukça uzak, farklı olan burçlardır. Bu iki burcun bir araya gelme olasılığı bazen imkânsız, bazen çok mümkün olabilir. Bu durumu tamamen aralarında ki ilişki ve birbirlerine karşı olan yaklaşımları belirlemektedir. Nitekim olaya Balık burcu açısından baktığımız zaman, Aslan burcunda olan güç, kararlı yapı gibi temel taşlar Balıkların kendilerinde olmasını istedikleri özelliklerdir bu nedenle çok etkilenirler.

Aslan ise her zaman güçlü bir yapıda olduğu gibi, bu tür ilişki durumlarında tüm yapıcı unsur Balık burcu olur. Aslanlarında her ne kadar olumlu yaklaşımları ve katkıları olsa da, her zaman en büyük yapıcı Balık burcudur. Bu nedenle de bir Aslan ve Balık arasındaki ilişkinin temelleri her zaman Balıklara göre şekillenir. Eğer balıklar, Aslanın gücü karşısında çabuk kırılmaz, bu konuda alıngan olmaz ve bu gücü kabul ederlerse ilişkileri muazzam olabilir. Aksi halde dediğimiz gibi imkânsız da olabilir.

Balık burcuna mensup kişiler, genellikle sakin yapılarıyla dikkat çekerler. Onlar dışarıda eğlenmektense, evinde oturup film izlemeyi tercih ederler. Güçlü ve baskın karakterli aslan burcu ise evine bağlı olduğu kadar eğlence hayatına da düşkündür. Lüks zevkleri, lüks yaşamayı sevmesi ve lüks ortamlara girmesi aslan burcunun en belirgin özelliklerinden biridir. O evde oturmayı da sever, dışarı da arkadaşlarıyla olmayı da. Balık burcu ise dışarıda oturmaktansa evinde dinlenmeyi, kitap okumayı tercih eder. Bu da zaman zaman ikilinin anlaşmazlığa girmesine neden olabilir.

Balık burcu, romantik ilişkilerin insanıdır. Duygularının yönettiği bu burcun insanları, mantığıyla hareket eden aslan burcu kişilerine her daim hayrandır. Onların o cool tavırları ve çalışkanlığına hayran olur, kısa sürede aşık olabilirler.. Aslan ise birçok burçta bulamadığı sadakati, romantizmi ve tutkuyu balık burcunda bulabilir. Bu da balık burcunu onun gözünde zaman zaman vazgeçilmez kılacaktır.  Bu ilişki aşkta %70 oranında başarı gösteriyor. Tabi bu oranı yükseltmek ve huzurlu, eğlenceli ve mutlu bir ilişki yaşamak da tamamen onların ellerinde. Bize göre aslan ve balık ikilisi iyi bir ikili olacaktır.

Balık burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku