Balık ve İkizler Burç Uyumu

İkizler, dışarıdan bakıldığı zaman Balık burcu için oldukça heyecan verici gözükebilir. Lakin temelde Balık burcunu en çok yoran burçtur İkizler. Hatta Balık burcu ve İkizler burcu arasındaki bağı bir test olarak dahi görebilirsiniz. Peki, neden böyledir? Bildiğiniz gibi Balık burcu çok değişken ve hassas bir yapıya sahiptir. İkizler ise, Balıklara göre çok daha değişken bir yapıya sahip olduğu için bu çiftler pek fazla aralarında ki bağı oturtamazlar. Zira sürekli olarak değişken bir düşünce yapıları vardır.

Öyle ki, Balık burcu her ne kadar kendisini dizginlemeyi başarıp fedakarlıklar yapsa da, İkizler burcu için bu pek mümkün değildir. Bu nedenle duygusal açıdan ve genel yaşamı açısından değişken yapısına yenik düşen İkizler, bir süre sonra Balık burcunu yarı yolda dahi bırakabilir. Zaten Balık burcunun İkizler burcundan en çok etkilendiği yanı muzip, eğlenceli tarafıdır. Nitekim bu muzip yön ilişkinin devam etmesinde pek etkili olmaz. Bu nedenle Balık burcu fedakarlıklarına devam ederek belki var olan ilişkiyi ayakta tutabilir.

Balık burcu ve ikizler burcu birlikteliğinde, en çok yorulan taraf muhtemelen balık olacaktır. İkizlerin oldukça hareketli bir yapısı vardır ve onun bu yapısı balığın yorulmasına neden olabilir. Çünkü balık, kendine ve ailesine vakit ayırmaktan çok hoşlanırken ikizler için eğlenmek ve arkadaşları ile vakit geçirmek daha önemli olabilir. İkizler burcu pek ilişkiler insanı değildir. Onu bu tavrı da balığın üzülmesine ve değer verilmediğini düşünmesine neden olabilir. Balık ve ikizler burcu birlikteliği pek de uyumlu bir birliktelik olmayacaktır. Ama tabi istisnalar da yok değildir. Her iki taraf da birbirlerine verdiği değeri çeşitli fedakarlıklar yaparak gösterebilirlerse, bu ilişki için de umut var demektir.

Arkadaşlıkta daha iyi bir ikili olacaklarını söyleyebiliriz. İkizlerin bu denli eğlenceli olması, balığın da hoşuna gider ve ona uyum sağlamaya başlar. Aşk hayatına baktığımızda ise yine şaşıran taraf balık olacaktır. İkizlerin nasıl bu kadar hareketli olduğuna şaşırabilir. Eğer o da ona uyum sağlayabilirse, o zaman zamanla ciddi bir beraberlik yolunda ilerleyebilirler demektir.

Balık burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku