Balık ve Başak Burç Uyumu

Balık burcu ve başak burcu arasında her ne kadar benzer özellikler olsa da, genel hatları ile oldukça zıt iki burç olduklarını açıkça söyleyebiliriz. Bu nedenle mutlu olmaları ve aralarında bir ilişki olması için her şey ne kadar sorumluluk alabildiklerine bağlıdır. Eğer zıt özelliklerini geri plâna atabilirler, daha çok birbirlerini tamamlayan bireyler olmayı başarırlar ise uzun süreli bir mutluluk onları bekliyor. Özellikle Balık burcu için bir Başak ile birlikte olmak çok zordur. Nitekim zıt burç olması nedeni ile kendisinde görmek istemediği çoğu özelliği Başak burcuna yansıtabilir.

İki burç arasındaki en büyük benzerlik ve aynı zamanda en kötü özellik ise sürekli devam eden bir arayışın içerisinde olmalarıdır. Bu arayış, onların zaman içerisinde birbirlerinden soğumasına ya da daha iyi bir ilişki adına aralarında ki bağı sonlandırmalarına neden olabilir. Bu nedenle tamamen birlikte hareket etmeleri gerekmektedir. Eğer birlikte hareket etmez ve kişisel özelliklerin daha baskın olmasına izin verirlerse, kişisel duyguları geri plânda kalacaktır. Unutmayın, sizin için önemli olan tek şey aranızda ki bağı korumak adına özelliklerinizi geri plâna atmak olmalıdır.

Başak burcu, hasat zamanında dünyaya gelmiştir. Bu da onun bu denli çalışkan oluşunun kanıtlarından biridir. Başak burcuna mensup kişilerin hemen hepsi iş hayatında oldukça başarılı ve hırslılardır. Onlar iyi bir aile insanı olabilirler çünkü kazandıkları parayı ailelerine harcamaktan hiç çekinmezler. Balık burcu da en az başak burcu kadar evine ve ailesine bağlıdır. Ama balık burcunun başak kadar çalışkan olduğunu söyleyemeyebiliriz. Çalışkan olsa bile başağın bu fazla hırsını anlamakta zorlanabilir. Başak burcu mantıklıdır ve duyguları yerini mantığını kullanır. Balık için ise duyguları birçok şeyin önünde gelir.

Güven bu ilişkide oldukça önemlidir. Her ikisi de güvenilir burçlardır ve sadakate önem verirler. Bu ikili, başlangıçta birbirlerine karşı sorumluluklarını yerine getirir ve birbirlerinin güvenini kazanabilirlerse, o zaman bu ilişki ilerleyen dönemlerde büyük bir aşka da dönüşebilir. Balık kendi hayal dünyasının içinde yaşadığı için, başak burcuna karşı fedakar ve güvenilir olmalıdır. Pek çok konuda doğru seçimler yapan başak burcu da balığın hak ettiği saygıyı ve sevgiyi göstermelidir. Arkadaşlık ilişkilerinde pek de başarılı olmayan balık ve başak burcu ikilisi, aşk ilişkilerinde daha çok umut vaat ediyor.

Balık burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku