Balık ve Balık Burç Uyumu

Bir balık burcu, diğer bir balık burcu ile duygusal açıdan oldukça uyumludur. Nitekim hayal gücü geniş olan ve manevi açıdan bakıldığı zaman dünyaya çok zengin bir açıdan yaklaşabilen balıkların, duygusal yönden aralarında pek bir sorun yaşanmaz. Balık burçları arasında ki sorunlar genelde maddi nedenlere bağlıdır. Aşırı derecede manevi yönü güçlü olan ve duygusal tarafına daha çok önem veren balıklar, para kazanmayı ya da genel olarak maddi durumları pek fazla önemsemez.

Oysa ki iki balık burcunun evlenmesi, çocuk yapması gibi durumlar sonrasında bu yaklaşımların biraz düzenlenmesi gerekir. Eğer bunu düzeltebilen ve maddi açıdan gerekli olan sorumluluğu alabilen balık çiftleri olur ise ilişkileri her açıdan çok daha mükemmel bir hâl alır. Unutmayın, sislerin ve gazların yöneticisi olan Neptün, balıkların da yöneticisi konumundadır. Bu nedenle en azından taraflardan birinin düzene ve maddiyata önem veren bir yöne girmesi, ilişkinin yönünü olumlu olarak değiştirecektir.

Balıklar için hayır yapmak ve arada yalnız kalmak çok önemlidir. İkinizin de balık olması, birbirinize karşı daha çok anlayış göstermenize neden olacaktır ve yalnız kalmak istediğiniz de sorun yaşamadan kendi iç dünyanıza çekilme şansını bulacaksınızdır. Üstelik hayır işlerini seviyor olmanız çeşitli hayır kurumlarına ufak da olsa bağışlar yaparak manevi yönden kendinizi rahatlatmanıza yardımcı olmaktadır ki bu da balıklar arasında ki uyumu, bağı daha da güçlendirmektedir.

Her ikisi de su grubuna mensup balık ve balık burcu ilişkisi, gelecek için de umut vadediyor. Bu ilişki, ya iyidir ya kötü. Ortada bir yerde durduğunu görmek oldukça zordur. Bu ikilinin birbirlerini cesaretlendirmesi gerekir ve birinin daha baskın karakterde olması gerekir. Yoksa bu ilişkide günde 10 kere kavga çıktığını, hep yanlış anlaşılmaların olduğunu görebilirsiniz. Eğer bir balık burcuysanız ve karşınızda diğer bir balık burcu varsa, bu ilişkide her ikinize de büyük iş düştüğünü söyleyebiliriz. Balık burcunun sezgileri oldukça kuvvetlidir. Bu durumda da balık ve balık burçları, birbirlerini konuşmadan da anlayabilirler. Sadece gözlerle bile anlaşmaları, bu ilişkiyi çok daha seksi yapacaktır.

Balık burcu, romantik ve tutkuludur. Bu da yatakta da mutlu ve aktif olacaklarını gösterir. Romantizmden hoşlanan ve yatakta da bunu yansıtan balık ve balık ikilisinin ilişkisi, evlilikle de sonuçlanabilir. Güven ve sadakat sorunu olmadığı sürece, bu ilişki iyi yöne gidecektir. Aşta %70 oranında umut vaat eden balık ve balık ikilisi, iş hayatında anlaşmakta ise bir hayli zorlanırlar.

Balık burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku