Balık ve Kova Burç Uyumu

Kova burçlarının en kötü özelliklerinden biri çabuk vazgeçmeleri ve sıkılıyor olmalarıdır. Ne yazık ki bir Kova burcunun Balık burcu ile arasındaki en büyük sorunda Kovanın bu özelliği olmaktadır. Nitekim oldukça romantik ve duygusal bir yapısı bulunan Balıkların bu özelliği ilk aşamada Kova burcu için çok cazip ve etkileyici gelir. Fakat bir süre sonra Balıkların bu duygusal yanı, Kovalar için sıkıcı bir hâl almaya başla.

Tabii ilk aşamada Kova burcunun etkilenmiş olması nedeni ile Balık burcunu da etkisi altına almış olması, bu özelliğinin gün yüzüne çıkması ile tamamen değişir. Artık Balık burcu, Kovanın tam olarak nasıl bir yapıda olduğunu bilir ve aradaki sorunlar karşılıklı olarak gün yüzüne çıkmaya başlar. Bu nedenle Balık ve Kova burcu arasındaki en temel noktanın Kova burcunun çabuk sıkılıyor olması olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Eğer sizde bir Kova burcu iseniz ve bir Balık burcundan etkilendi iseniz, hayatınızın devamında elde ettiğiniz mutluluğu kaybetmemek adına ilerleyen süreçte kendinizi dizginlemenizi şiddetle öneririz.

Balık ve kova burcu ilişkisi,  zıtlıkların uyumu da olabilir, başlamadan biten bir ilişki de olabilir. Balık ve kova burçları, birbirlerinden farklı karakterlere sahiptir. Özgür ruhu ile tanıdığımız kova burcu, özgürlüğünü her şeyin önünde tutar. Onun kendi karakterine büyük saygısı vardır ve kolay kolay başka birinin egemenliği altına giremez. Çünkü bir şekilde kendi ayaklarının üzerinde durmayı öğrenmiştir ve ikili ilişkilerde bir hayli zorlanır. Balık burcu ise duygusal, romantik ve uzun ilişkilerin insanıdır. Balık burcu, eğlenmeyi ve gezmeyi sever ama bunu partneri ile yapmak ister. Kova ise partnerine olduğu kadar arkadaşlarına da vakit ayırır ve onun bu huyları, balığın ihmal edildiğini düşünmesine neden olabilir.

Kova ve balık ikilisi, bu ilişki için fedakarlık yapmalıdır. Kova özgürlüğüne olan düşkünlüğünün yerini, balık burcuna olan hayranlığını koyabilirse, o zaman balık da türlü fedakarlıklarla kova burcuna ayak uydurmaya çalışacaktır. Her ikisi de yaratıcı ve hayal gücü geniş insanlar oldukları için, balık ve kova ikilisi yatakta oldukça mutlu olabilirler. Farklı fanteziler, bu ilişkiyi ayakta tutacaktır.

Balık burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku