Balık ve Akrep Burç Uyumu

Burçlar arasında romantizmi en iyi şekilde yaşayabilen, bu konuda en uyumlu olan çiftlerden biridir Balık burcu ve Akrep burcu. Aralarında genelde ilişkiyi yapan kısım Balık burcu olur. Bunun en temel nedeni ise, Akreplerin sahip olduğu derin ve duyarlı yapılarıdır. Üstelik oldukça kararlı olmaları da bu özelliklere eklenince Balıklar için sahip olamadıkları temel özellikleri bir arada görmek mümkün hale gelir. Böyle olunca da aradaki ilişkiyi temelden sağlam bir şekilde kurmak için her türlü çalışmayı yapar Balık burcu.

Tabii balıklardaki sezgisel ve hayalperest özellikler ise Akrepler için uyumlu bir özellik olarak görülür. Böylelikle aralarında ki bağ karşılıklı bir uyum ile başlayabilir. Peki, Balık burcu ve Akrep burcu arasında hiç sorun olmaz mı? Tabii ki olur. Hemde o kadar şiddetli olabilir ki, bu konuda iki tarafında çok dikkatli olması gerekir. Başta dediğimiz gibi, aralarında ki romantizm ve karşılıklı uyum fazla olacağı için, birbirlerini tam olarak tanımaları çok büyük bir öneme sahiptir. Eğer bir taraf bile kendini kapatır, tam olarak ifade etmez ise aralarında ufak sorunlar hemen başlar. Eğer bu devam eder ve her iki taraf da kendisini açıkça ilişkide ortaya koymaz ise ciddi sorunlar söz konusu olmaya başlar.

Akrep burcu, burçlar dünyasının en tutkulu ve en çekici insanlarının mensup olduğu burçtur. Bu nedenle akrep burçları girdikleri ortamda dikkat çekmekte hiç zorlanmazlar. Onların delici ve cezbedici bakışları, karşılarındaki insanı elde etme ve etkileme konusundaki en güçlü silahlarıdır. İşte balık burcunun akrep burcundan etkilenmesi de onu gördüğü anda başlayacaktır. Balık burcu, romantik, duygusal ve tutkuludur. Bu durumda da mantıksal kişilerle pek anlaşamaz. Akrep burcu ise tutkusu ve duygusal iç dünyası ile tanınır.

Her ne kadar o duygusal dünyasını herkese göstermekten hoşlanmasa da, güvendiği insan ve aşık olduğu insan o dünyada kendini bulacaktır. Balık burcuna bu ilişkide büyük iş düşüyor. Çünkü akrep burcu için güvenme mevzusu çok zordur. Bir insana güvenmesi için, o insana gerçekten güvenmesi gerekir. Akrep sözde güvenmez ve birine güvenmiyorsa, kendini ona göstermez. Bu durumda da ilişki yüzeysel başlar ve yine yüzeysel biter. Eğer balık, sadakatini ona gösterebilirse, akrep burcunun güvenini kazanabilirse, bu ilişki iyi bir aşk ilişkisine dönüşecektir. Akrep ve balık ikilisi aşk hayatında %60 uyumlu gibi görünüyor.

Balık burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku