Terazi ve Yay Burç Uyumu

Terazi için ilişkide mutluluğu sağlayacak birkaç burçtan biri yaylardır. Her ikisi de sosyalleşmeye fazlası ile meraklı olduklarından, arkadaşlarından vakit bulup baş başa kalabilirlerse, harika bir ilişkiye adım atabilirler. Zira terazi ve yayın cinsel uyumu da oldukça güçlüdür. Bir akrep kadar olmasa da, yay için de cinsellik önemlidir. Terazi onu baştan çıkarmayı başarabilirse, yay ona bağlı kalacaktır. Yay, bütün bunların yanında seyahate de oldukça düşkündür. Birlikte şehri, dünyayı gezerek, inanılmaz maceralar yaşayabilirler. Yayın bekarlık ve özgürlüğüne düşkün ruhu ve terazinin kuvvetli aile bağları, bu ilişkide tek sorun çıkarabilecek konudur. Terazi, evliliği düşünmeyen biriyle vakit geçirip boş yere zaman kaybetmek istemez. Ancak yay, teraziye aşık olduğunda evlilik onun kafasına girebilir.

Terazi ve yay burcu birlikteliği, aşkı aşk yapan birlikteliktir diyebiliriz. İkisinin arasında oldukça kuvvetli bir çekim vardır ve bunu, birbirlerini ilk gördükleri anda fark ederler. Ama ikisinin birlikteliği, ilişkinin ilerleyen zamanlarında ilk başlardaki kadar tatlı olmayabilir. Birbirlerini tanıdıkça, zaman zaman şiddetli kavgalar çıkabilir ve bu kavgalarda ikisinden birinin alttan alması gerekir. Aksi halde bu ilişkide geri dönülmez yollara girilebilir. Ancak ikisinin arasındaki çekim, elektrik de su götürmez bir gerçektir. Bu ilişkide her ikisi de ya çok mutlu olup uzun bir birliktelik yaşayacak, ya da çok mutsuz olup daha en başında yollarını ayıracaklardır.

Bu ikili, birlikte oturup saatlerce sohbet edebilir. Üstelik bundan sıkılmaları da oldukça zordur. Bu noktada, ilişkide birbirlerini anlayacaklar ve birbirlerine anlatacakları da çok şey olacaklar. Bu iki sevgili, birbirlerinin en iyi sırdaşı olabilirler. Genel olarak bu ikilinin ilişkisi için umut vaat etmek gerekiyor. Ancak ilişkinin kaderi tamamen onları ellerinde, doğru adımlarla ilerlerse birbirlerinin en kıymetlisi olabilirler.

Terazi Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Eğlenceli ve esprili bir partner olan terazi erkeği yay kadınının ılımlı havasını ilk görüşte etkileyecektir. Dengeli ilişkilerin burcu yay, terazi gibi adalet ve denge merkezli bir burç ile mükemmel uyumu yakalar. Sevginin eksik olmayacağı bir ilişki için bu iki burç ideal bir çift olabilir. Cinsel yaşam düzenli ve tutkuludur. Çiftleri birbirine daha çok bağlayan yatak odası hayatı ile her geçen gün biraz daha aşık olabilirsiniz. Tartışmalar o kadar sakin ve uzlaşmacı geçer ki kavga boyutuna varmadan iki tarafta yelkenleri indirir.

Terazi Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Kendine güveni ile diğer burçlardan ayrılarak dikkatleri üzerine çeken terazi erkeği yay kadınının saygı arayışına en güzel çözümdür. İlişkinin durgun sularda ılımlı bir şekilde yüzeceği bu burç uyumunda her iki tarafta tutkuyu kendi içinde besler. Zamanla ilişkinin seyri değiştikçe bu tutkuyu karşı tarafa hissettirme isteği ilk olarak terazi erkeğinde baskın çıkacaktır. Duygusal yay karşısında özgüveni ile 1 – 0 öne geçen terazi, cinsel yaşamdaki tutkusu ile partnerini kendine bağlayacaktır. İki burcun ortak noktası ise sakinlik.

Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku