Terazi ve Boğa Burç Uyumu

Zarif zevkleri olan bir burç olan boğa, çapkınlıkları ile ünlü ikizler burcu ile kusursuz bir çift olmasa da, birlikte mutlu olabilirler. Hem ikizler, hem de boğa Venüs tarafından yönetilir. Bu nedenle birbirlerini anlamaları ve iyi anlaşmaları kuvvetle muhtemeldir. Eğlenceye oldukça düşkün olan ikizler, boğanın pratik zekasından etkilenerek ona hayran kalabilir. Eğer boğa onu elde tutmayı başarabilirse, birlikte uzun soluklu, heyecanlı ve tutkulu bir birliktelik onları bekliyor. Birlikte alışveriş yapmak, yeni mekanlar keşfetmek, eğlenmek bu ikiliye çok iyi gelecektir. Kendi arkadaşlarının da katılacağı partilerde yer alarak hem birlikte olmanın hem de arkadaşları ile olmanın tadını çıkarabilirler. Terazi ve boğa burç uyumu bizden geçer not alıyor!

Boğa burcu ve terazi burcu birlikteliğinde, ortada iyi bir uyum ve güçlü bir çekim olacaktır. Terazi burcu inatçı ve başına buyruk olması, boğa burcunun da zaman zaman sabit fikirli olması bu ilişkiyi çıkmaza sokabilir. Terazi burcu genellikle gezenti ve eğlenceyi seven bir burçtur. Bu durumda da boğa burcu bu durumdan rahatsız olabilir. Bu ilişkide iki taraftan birisinin alttan alması gerekiyor. Bu ikilinin aşk hayatındaki uyumu, cinsellikte de uyumu yansıtır. Terazi ve boğa ikilisi, yatakta oldukça uyumludur.

Bu ikili birbirlerinin bakış açısına ters düşebilirler. Ama yine de terazi ve boğa ikilisi zodyaktaki en uyumlu çiftlerden biri olarak gösterilirler. Tabi bu ilişkiyi iyi tutmak için ikisinin de fedakarlık yapması gerekir. Bu ilişkide iki burç da venüs tarafından yönetilir. Terazi de boğa da sanata ve müziğe oldukça meraklıdır. Bu ikilinin paylaşacakları şey ise ikisinin de bakımlı ve güzellik düşkünü olması. Terazi burcu, en romantik burçlardan biridir. Boğa da aşk için yaşar. Bu ikili yakın arkadaşları ile vakit geçirmekten de hoşlanır. Birlikte sosyalleşmek ise ikisine de iyi gelecektir. Boğa burcu, hayatı boyunca onu tamamlayacak bir ruh eşi arayacaktır. Terazi ile bir araya geldiğinde, bu gerçek aşkı bulduğu için çabalaması gerekecek.

Terazi Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Terazinin uçuk kaçık halleri boğa erkeğinin ilgisini çeken ilk şey olmuştur. İçine kapanık ve duygusal Boğa için ilginç olan bu eğlenceli tavırlar ilişkinin hareketli olmasını sağlar. Teraziye ayak uyduran boğa baş başa kaldıklarında romantizm ister. Bu nedenle ikili için en iyi aktivite arkadaş partileridir. Sosyallikte sınır tanımayan terazinin kendini iyi hissedeceği eğlencelerde boğa gözlerini teraziden ayırmayacaktır. Cinsel yaşamda son derece uyumlu geçeceği için bu iki burcun uyumu evlilikle taçlandırılacaktır. Karşılıklı iletişim ilişkiyi her zaman diri tutar.

Terazi Burcu Erkeği ile Boğa Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Boğa kadını çok duygusaldır. Terazi ile izlediği her filmde ağlayacak bir şeyler bulur. Naif ruhunu teslim ettiği partnerine kalbinin kapılarını da sonuna kadar açan boğa söz konusu eğlence olduğunda da teraziden geri kalmaz. Beraber yeni mekanlar keşfetmek ikili için paha biçilemez bir mutluluk kaynağıdır. Yeniliğe her zaman açık iki burç için de zıt özellikle olduğu gibi ortak noktalar da oldukça fazladır. Bu duygu yoğunluğu da ilişkinin uzun ömürlü olması için gerekli aksiyonu sağlar. Cinsel yaşam oldukça özeldir.

Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku