Terazi ve Balık Burç Uyumu

Balık, terazi için kusursuz bir partner olmasa da, bu ilişki için umut var diyebiliriz. Aslına bakarsanız astrologların büyük bir çoğunluğu bu ilişkinin uzun ömürlü olmayacağını söylese de, balığın hassasiyeti ve terazinin gerçekçi kişiliği bir arada uyumlu bir çift olmalarını sağlayacaktır. Terazi sosyalleşmeyi oldukça sever. Balık ise kendi iç dünyasında, hayaller kurarak yaşamayı sever. Balık, terazi ile birlikte gezmeyi ve eğlenmeyi severse, bu ikili aşk hayatında da mutlu olabilirler. Terazi ise sosyal ortamlardan biraz uzaklaşıp balık ile yalnız kalmayı başarabilirse, bu ilişki bizden de geçer not alır.Terazi, her ne kadar duygusallıktan uzak ve gerçekçi olsa da, balığın romantik kişiliği ve duygusallığından etkilenmemek elinde olmayacaktır!

Adaleti ve eşitliği simgeleyen terazi burcu, hayatın her alanında herkese karşı adil ve korumacı davranır. Özellikle sevdiklerine zarar verebilecek kişilere karşı hemen savunmaya geçer ve sevdiklerini korumaya alır. Onun bu yapısı, sevgilisi tarafından takdirle karşılanır. Her daim adaleti sağlayan terazi burcu, ilişkilerinde de sakin ve adil davranır. Kıskançlık ya da kavgalardan mümkün olduğunda uzak durmaya çalışır. Bu nedenle akrep burcu ile anlaşması oldukça zordur.

Ona, en az onun kadar sakin ve anlayışlı bir burç gereklidir ki bu da balık burcu olacaktır. Romantik ve oldukça sakin bir yapıya sahip olan balık burcu, sevgilisi ile birlikte vakit geçirmekten çok hoşlanır. İkili, arkadaşları ile birlikte vakit geçirmek, dışarıda eğlenmek konusunda başarılı olabilirler. Ama evde baş başa vakit geçirdikleri zamanlarda çok daha tutkulu ve romantik olacaklardır. Balık, evine ve ailesine çok bağlıdır. Sevgilisi onun için çok önemlidir ve onu mutlu etmek için çok çabalayacaktır. Terazi ve balık burcu birlikteliğinin şansı %80. Bu şansı iyi kullanmaları, onlara uzun bir birliktelik ve sonrasında da evlilikle taçlandırılan bir mutluluk vaat ediyor.

Terazi Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Terazi kadınının hayat dolu kişiliği karşısında daha soğukkanlı yaklaşan balık erkeği bu aksiyona uyum sağlarsa ideal bir ilişki doğabilir. Durağan balık karşısında mücadeleyi bırakmayıp baş başa zaman geçirmek isteyen terazi ilişkinin temellerini atacaktır. Sosyal hayatta uyum sağlanırsa her iki burçta uzun ömürlü bir ilişki için geçerli özelliklere sahiptir. Balık burcunun asaleti ile terazinin cıvıl cıvıl hali uyum konusunda etraflarındaki insanları kıskandırır. Cinsel yaşamda da terazi kadını balık erkeğinin soğukkanlı duruşundan vazgeçmesini sağlayacaktır. Karşılıklı iletişimle her sorunlarını çözerler.

Terazi Burcu Erkeği ile Balık Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Birbirlerini ilk gördükleri anda uyumu ve ahengi anlayacak iki burçturlar. Terazi erkeğinin tamamlayıcı tüm özellikleri balık kadınında vardır. Kimi zaman romantik kimi zaman eğlenceli olmayı başarabilen balık kadını denge prensipli teraziyi göz temasıyla bile etkiler. Sosyal hayatta ışıltılar saçan bir çift olmaları astrolojiye göre mümkündür. Cinsel yaşamda da eğlenceli ve sosyal olması ile bilinen terazinin bile aklını başından alacak sürprizler balık kadınının sevgi gösterileri olacaktır. İkili tutkulu birer aşık olacakları gibi tartışmaları da gürültülü olur.

Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku