Terazi ve İkizler Burç Uyumu

İkizler burcunun en bilinen özelliği dışa dönüklüğü ve özgürlükçü ruhudur, bu nedenle ona ayak uydurabilecek burçların sayısı da bir hayli azdır. İkizler’in anlaştığı en özel burçlardan biri ise terazi burcudur. Bu beraberlik için çok hoş bir birliktelik yaşayabilirler. Her iki burcun da kalbini aklı yönettiğinden, birbirleri ile iletişim kurma konusunda fazla sıkıntı yaşamazlar. İkizler burcu monotonluktan ve tek düzelikten hoşlanmaz. Terazi bu konuda ona destek olmayı başaracaktır, çünkü o da monotonluğa karşıdır. Her ikisi de sosyal burçlardır, bu nedenle yalnız kaldıklarında konuşacakları çok şeyleri olacaktır. Aralarındaki tek sorun, terazinin evlilik insanı olması ve ikizlerin bekar ve özgür ruhlu olmasıdır.

Terazi burcu ve ikizler burcu ilişkisi, birbirlerinden etkilenip bir ilişkiye başlama kararı aldıklarında, ilk başlarında birbirlerini buldukları için çok sevineceklerdir. Bu ikili, farklı yönleri ile birbirini tamamlayan bir çift olacaklar. Bu çifti her yerde, her ortamda el ele görebilirsiniz. Özellikle cicim aylarında tam bir aşk kuşu olacaklarını söylemek yanlış olmaz. Bu tempo, zamanla yerini daha monoton bir ilişkiye bırakabilir. Zira terazi burcu, hareketli ve sosyal da olsa, ikizler burcunun temposuna ayak uydurmakta zorlanabilir. Bu ilişkinin devam edip etmeyeceği de burada belli olacaktır. Terazi bunca tempoya rağmen bir denge oturtabilirse, ikizler burcunun biricik sevgilisi olarak yoluna devam edebilir.

Terazi ve ikizler burcu birlikteliğinde şunu söyleyebiliriz ki, bu ikilinin ilişkilerinin bitme sebebi üçüncü bir kişi olmayacaktır. Çünkü her ikisi de birbirine değer verir ve bir o kadar da saygı duyar. Bu durumda da ilişkileri büyük sorunlar olmadıkça kolay kolay bitmez. Aralarındaki aşkı sürekli ayakta tutmak için ikisinin de birbirine ayak uydurması gerekiyor. İkizler zaman zaman sevgilisi ile evde oturup film izlemekten, diğer bir akşam sevgilisine oturup yemek yapmaktan keyif alabilirse, bu ilişki uzun soluklu bir beraberlik olacak.

Terazi Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Terazi kadını gezip eğlenmeyi sever. İkizler erkeği de oldukça sosyaldir ve arkadaş ortamında her iki burçta ön plana çıkan karakterlere sahiptir. Bu özelliklerini rekabete dönüştürmedikleri sürece istedikleri yaşam biçimini tıpkı ruh ikizi gibi birbirlerinde bulurlar. Her iki burcun ortak noktası olan hareket baskındır. Beraber bir dakika bile evde durmak istemeyeceklerdir. Evde kalacakları zamanlarda ise romantizm heyecanını tutulurlar. Cinsel yaşam sürprizlerle doludur. Terazi kadını ikizler erkeğini sürprizleri ile kendine bağlar. İkili uzun soluklu ilişkiler için biçilmiş kaftandır.

Terazi Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Hareketli karakteri ile bilinen terazi erkeği kendinden daha aktif ikizler kadını karşısında aşk tutulması yaşayacaktır. Kendi ruhunu görmüş gibi aşık olacağı partnerini elinde tutmak için her şeyi göze alabilir. Birbirlerini bir arkadaş toplantısında tanımaları muhtemeldir. İki tarafın da ortak noktası sosyal yaşamdan aldıkları keyiftir. Yatak odasında da uyumlu bir çift olduklarını gösteren ikili sosyal aktivitelerde beraber olmayı her şeyden çok ister. Evlilik iki taraf içinde kutsaldır ancak öncesinde uzun soluklu bir ilişki ile birbirlerini tanımak isterler.

Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku