Terazi ve Oğlak Burç Uyumu

Burçlar dünyasının en hırslı ve ayakları yere sağlam basan burcu oğlaktır. Onun hırsı, iş hayatında da tam bir işkolik olmasına neden olur. Birçok burç onu anlayamazken, terazi onu anlayabilir. Bu noktada da oğlak, kendisini anlayan biri ile mutlu bir beraberliğe adım atacaktır. İşte terazi, oğlağın bu hırsı ve mücadeleci ruhuna hayrandır. Terazi, sosyal bir burçtur ve arkadaşları ile dışarıda vakit geçirmekten hoşlanır. Oğlak da sosyal bir burç olsa da, onun için öncelik iş iş iştir! Partnerine uyum sağlamak için dışarıda onunla vakit geçirmeye alışan bir oğlak, terazi ile olur diyoruz. Ancak işlerden kafasını kaldırıp onu göremezse, gerçekçi bir ruha sahip olan terazi, oradan uzaklaşabilir.

Oğlak burcu, aşkın sadece mantık süzgecinden geçebileceğine inanır. Bu da onun ister istemez ön yargıları olmasına neden olur. İlk görüşte bir insan hakkında bir şey düşünüyorsa, o düşünceleri değiştirmesi bir hayli zaman alır. Terazi burcundan ilk görüşte etkilendiyse, o zaman o hislerinin üzerine gidecektir. Çünkü oğlak burcu hislerinin çok güçlü olduğuna inanır. Birine karşı bir şey hissettiyse, bu ilişki onun için gerçek bir aşk olabilir. Ayrıca oğlaklar idealleri için yaşar. Yani terazi burcu ile anlaşması çok zor olmayacaktır.

Ciddi tavırları ile dikkat çeken oğlak burcu, zaman zaman oldukça ketum olabilir. Ama oğlak burcuna mensup kişilerin aslında yumuşacık bir kalpleri olduğu da unutulmamalıdır. Bu ilişkinin başında, terazi burcu onun soğuk tavırlarından korkup kaçarsa, bu ilişki başlamadan bitebilir. Ama davranışları ile oğlak burcuna onu sevdiğini hissettirse, oğlak da onu dünyanın en mutlu insanı yapacaktır. Bu ilişkide baskın karakter oğlak olacak gibi görünüyor, ama yine de terazinin gücü ve kendinden emin oluşu, oğlağı her daim bir adım geride durma hissine kapılacaktır.

Terazi Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Astrolojiye göre pekte uyumlu olmayan ama yükselenlerin etkisi ile ideal bir çift olabilecek terazi kadını ile oğlak erkeği birbirini çeken zıt kutuplar gibidir. Sosyalliğe düşkün terazi sürekli gezip eğlenmek isterken oğlak erkeği daha içine kapanık bir yaşamı benimsemiştir. Kendi dünyasında kaybolan oğlak için terazinin hareketli yaşamı cazip ve çekici gelir. Duygularını yoğun yaşayan terazi aynı yoğunlukta duygulara sahip oğlak ile iyi bir partner olabilir. Toprak grubuna mensup oğlak, hava grubuna mensup terazi ile sosyal hayata adım atmak isteyecektir.

Terazi Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Terazi burcu erkeği yalnızlıkta zirve yapmış oğlak kadınına kanatlarını açtığında dünyanın en çekici erkeği haline gelebilir. Çünkü oğlak kadını sığınacak huzurlu bir liman arayışındaki tüm kriterleri terazi erkeğinde bulacaktır. Gürültüden uzak bir ilişki için en ideal çiftlerden birisi olacak bu burç uyumunda sosyal yaşam terazinin hızıyla, cinsel yaşam ise oğlak kadınının tutkusu ile zirveye çıkacak. Her iki burç için de güven önemli olduğu için uzak durulması gereken tek şey yalan. Gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku