Terazi ve Koç Burç Uyumu

Karakter olarak birbirlerinden farklı olan terazi ve koç ilişkisi, bir aşk ilişkisinde zıt kutupların birbirini çektiğinin en iyi kanıtlarından biri olabilir. Birlikte oldukça eğlenceli ve hareketli vakit geçirebilir bu ikili, ancak baş başa kaldıklarında da heyecanlı zamanlar onları bekliyor olacak. Terazi aşka ve evliliğe oldukça bağlıdır. Lider ruhlu koç için de evlilik kurumuna saygı vardır. Bu ikili, birbirlerinden emin olduklarında evliliğe doğru bir adım atabilirler. Koç da terazi de karşısındaki insana değer verirler. Her ikisi de eğlenmeyi bilirler, bu sebeple birbirleri ile olan aşk ilişkileri de başarılı olacaktır. Eğer terazi koçu anlamayı başarırsa, bu ilişki bizden de geçer not alır.

Koç burcu ve terazi burcu ikilisinin en uyumlu oldukları yer yatak odasıdır. Cinsel açıdan oldukça uyumlu olan terazi ve koç ikilisi, günlük hayatta da oldukça uyumlu olabilir. Bu ilişkide baskın olan, yöneten taraf koç burcu olacaktır. Koç burcu liderlik burcudur. İkili ilişkilerinde de lider olmayı seven koç burcu, bu zorlu terazi karşısında kafası karışabilir. Terazi burcu, yapısı gereği oldukça iyimser ve mücadelecidir. Kolay pes etmeyi sevmediği için, koç burcu ile olan ilişkisinde de mücadele etmekten çekinmeyecektir. Ancak terazi burcu, ufak bir şey yüzünden de bir anda özgüven sorunu yaşayabilir. Cinsellikteki uyumu, günlük hayatta da yakalayabilirlerse, terazi ve koç burcu birlikteliğinin %60 şansı var.

Koç burcu ve terazi burcunun karakterleri birbirine terstir. Ancak bu ikilinin zıtlıkların uyumunu yansıtacakları bir ilişki yaşamaları da kuvvetle muhtemeldir. Bu ikilinin iyi anlaşamayacağını düşünenler olabilir. Ama yine de, bu ikilinin sanılanın aksine bomba gibi eğlenceli, keyifli, romantik ve duygusal bir ilişkileri olabilir. Sevgi, macera ve tutku konusunda oldukça iyi bir ikili olan terazi ve koç burcu çifti, birbirlerinden farklıdır ama birbirlerini de her daim çekerler.

Terazi Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Terazi heyecanlı, koç sakindir. Terazi çimenlerde koşmayı sever, Koç kalorifer peteğinin kenarında kahve yudumlamayı. Zıt kutuplar olsalar da Terazi kadını ilk gördüğü anda Koç erkeğini kendine çekecektir. Aralarındaki çekim gücü ile uzun süreli bir ilişki bu iki burcun ortak kaderi olacaktır. Sosyal hayatta hızlı olan taraf teraziyken koç uyum sağladığında enerjik günler geçirebilirler. Cinsel yaşamda da idare tamamen koç erkeğinin elindedir. Sürprizleri sevmeyen koç burcu liderliğini öne çıkaracaktır. Sürükleyici bir ilişki yaşayacak iki burcun ortak hedefi ise evlilik olacaktır.

Terazi Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Koç kadını asildir, kolay elde edilemez. Terazi erkeğini en çok etkileyen özellikte bu olacaktır. Oldukça zorlu bir başlangıç olsa da ilişki genel olarak son derece akışkandır. İki burcu birbirine bağlayan evliliğe saygı kuralı partnerleri mutlu sona ulaştırır. Karşılıklı saygı bu ilişkide son derece önemlidir. Koç liderdir ve yapısı gereği boyun eğmeyi sevmez ancak terazi erkeğinin sevgi dolu bakışları altında da inadınız fazla sürdürmeyecektir. Cinsel yaşam ise iki burç içinde sosyal hayattan daha eğlenceli ve renkli geçer.

Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku