Terazi ve Başak Burç Uyumu

Başak, burçlar dünyasının en çalışkan ve üretici burçlarından biridir; ne de olsa hasat zamanı dünyaya gelmişlerdir. Başağın bu çalışkanlığı ve azmi, terazi burcunu etkilemeyi başaracaktır. Bu ikili 10 üzerinden 10 almasa da, geçer not almayı hak ediyorlar. Hava grubuna mensup terazi ile toprak grubuna mensup başakların ilişkisi hakkında bir kanıya varmak için, ne kadardır birlikte olduklarına bakmak gerekiyor. İlişkinin ilk zamanlarını atlatabilirlerse, bu ilişki uzun soluklu olabilir, hatta evlilikle taçlandırılabilir. Ancak ikisinin çatışacağı en önemli nokta, terazinin eğlence ve gezmeye olan merakıdır. Çünkü onun bu merakı karşısından başaklar, bunu anlamsız ve gereksiz bulabilirler. Çünkü onlar için eğlence değil, iş ön plandadır. Bu noktada başaklar, işlerinden vakit bulup terazi ile sosyalleşmeyi başarırsa, birlikte mutlu olabilirler.

Terazi burcu ve başak burcu birlikteliğinde dengeli teraziler, zaman zaman dilini tutamayan ve eleştirmekten çok hoşlanan başaklarla anlaşmakta zorlanabilirler. İkisinin arasında oldukça iyi bir çekim olduğunu söylememek de yanlış olur. Bu durumda her ikisinin de ilişkinin başında oldukça çekici olacaklarını söyleyebiliriz. Ancak ilerleyen zamanlarda da bu elektrik etkisini göstermelidir, yoksa zaman zaman birbirlerine ters düştüklerinde geri dönülmez adımlar atabilirler. Bu ilişkide aşk, sevgi ve bağlılık olacaktır. Ama birbirlerini boğabilirler de. Bir süre sonra sıkılma ihtimalleri vardır. Ancak iyi bir cinsel çekimleri olacağı için, bu ilişkiyi sürdürebilirler. Oldukça kuvvetli bir bağları olursa, bu ilişki için de umut olacaktır.

Terazi burcu ve başak burcu ikilisi, iyi birer arkadaş olacaklar. Sosyal bir ortamda birlikte oldukça iyi anlaşabilirler. Ama bu anlaşma, aşk ilişkisinde de geçerli olur mu bunu aralarındaki çekim belirleyecek. Eğer tutkulu birer aşık olurlarsa, bu ilişkide her ikisi de mutlu olabilirler. Onun dışında anlaşmazlıklar yüzünden ilişki daha başlamadan bitebilir. İkisine de iş düşüyor.

Terazi Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Astrolojide en uyumlu burçlar hangisi diye sorsalar birçok insan sizi gösterir. Tam bir aşk ikilisidir ve hayatı dolu dolu yaşamak için yaratılmışlardır. Başak erkeğinin detaycılığı terazinin özgürlüğüne ara ara dokunsa da konuşarak anlaşılabilen başak erkeği bu problemi tartışmaya dökmeden aşacaktır. Karşılıklı güven sağlandıktan sonra evliliğe kadar yolu var. Cinsel yaşama düşkün iki burç, Arkadaş gezmeleri ile yatak odasına sıkça vakit geçirir. Eğlenmek için ikisinin bir arada olması yeterli bir sebeptir. Detaycı başak terazi ile son derece uyumludur.

Terazi Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Başak kadını naif yüreğini teraziye açmakta biraz zorlanabilir. Ağırbaşlı başak için bu zor işlem bir kez gerçekleşti mi ardı arkası kesilmez bir sevgi seli başlayacaktır. Partnerini tüm detayları ile seven başak kadını içeceği suyun sıcaklığına dahi dikkat eder. Eğlence işleri ise terazi erkeğinden sorulur. Beraber planlanan aktivitelerde partnerine sürprizler yapmayı seven terazi erkeği kendini adayacağı hayat arkadaşını başak burcu kadını ile bulur. Cinsel yaşam başağın coşkusu e terazinin bağlılığı ile her iki burç içinde son derece önemlidir.

Terazi burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku