Kova Burcu Eğlence Hayatı

Özgür ve rahat hareketlerinle bir anda çevreni büyüleyecek farklı bir karizmaya sahipsin. İnsanlarla birlikte olmaktan yakın ilişkiler kurmaktan çok mutlu olursun. Fakat arada bir hiç neden yokken, birden bire çevrenden kopar ve yalnız kalmak isteyebilirsin. Sanki dünyaya yanlış olan düzeni değiştirmeye gelmiş gibisin. Açık fikirlisin. Düşüncelerini paylaşmaktan korkmaz ve fazlaca cesursun. Ekip çalışmasından mutlu olursun. Karışık ve çözülmesi zor olan konuları çok kolay çözer atarsın. Senin için her şey çocuk oyuncağı kadar basittir. İşte bu yüzden ders çalışmayı sevmezsin. Senin öğreneceğin hiçbir şey yoktur. Çok hareketli ve sevimli bir genç kıza hiç kimse hayır diyemeyeceği için çevren daima çok kalabalıktır. Tüm aktivitelerin baş konuğu olmak seni asla şımartmaz. Onurlanır ve mutlu olursun. Alışkanlıklarında takıntılısın. Belli obje eşyalarını hiç kimseyle paylaşmak istemezsin. Dünyayı, paylaşabilirsin fakat bazı objelerine gönülden bağlısın.

KOVA KIZI PARTİ HAVASINDA

Farklı giyiminiz elegan tavırlarınız ve renkli kişiliğinizle bir partide ilk anda dikkati çekmeniz için tüm özelliklere sahipsin. Fakat buzlar kraliçesi gibi bir köşede oturmayı tercih edersin. Zeki ve akıllıca konuşmalardan hoşlandığınız için çevrenizdeki kişilerle gizlice alay etmeden kendinizi alamazsın. Bol uzun mistik bir etek veya dar bir blue lean. İpek veya dantel bir bluz ve blazer ceketler parti kıyafetin olabilir. Parfümünüz, taze ot kokusu veya tropikal meyve kokusudur. Takıların uzak doğunun egzotik havasını çağrıştırır. Saçlarınızın ilginç ve sıra dışı bir kesimi vardır veya olabildiğince uzundur. Gözünden hiçbir şey kaçmaz. İşte bir Yay ve İkizlerle dostluk kurmaya hazırlanırken, sana kim engel olabilir ki. Koç erkeğinin tutkulu aşkı tüm taşlarınızı yerinden oynatmaya hazır fakat, Terazi erkeğinin karşı konulmaz çekiciliğine yenik düşebilirsin.

Kova Burcunun Diğer Özellikleri

Günlük Burç Yorumu

Haftalık Burç Yorumu

Aylık Burç Yorumu

Yıllık Burç Yorumu

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku