Boğa Burcu Eğlence Hayatı

BOĞA KIZLARI

Geleceğe yönelik planlar yapmaya küçük yaşta başlarsınız. Daha küçük yaşlarda kariyerlerini titizlikle seçmek istersiniz..sizi ikna etmek o kadar kolay değildir. Karşınızdaki kişinin kibarlıkla size yaklaşmasını beklersiniz.. Sessiz ve sakin yapınız ile adeta olgun bir kraliçe gibisiniz.. Bir Boğa kızı olarak para kavramınız çabuk gelişir. Paranızı biriktirmekten hoşlanır ve lüks isteklerinizin madde boyutlarında olduğunu erken yaşta fark eder ve tüm gücünüz ile konforlu yaşamanın hayallerini kurarsınız.. Ailenizin yaşamınızda yeri çok büyüktür. Onlarla anlaşmak için elinizden geldiği kadar sorunlarınızı asgariye indirmeye çalışırsınız. Sevdiklerinizle birlikte olmaktan büyük zevk alırsınız.. Sevgi ve şefkat çerçevesinde başarılı ilişkiler kurmanız sizi diğer kişilerden farklı yapar.. Akrabalık ilişkileriniz yıllar geçtikçe daha anlamlı bir hal alır.. Buluğ çağınızdaki katılıkları yıllar geçtikçe törpülenir ve zaman içinde olgun bir genç kadın olmayı başarırsınız.. Boğa kızı için aşk duygusu çok önemlidir ve bu duyguyu çok erken keşfedersiniz.. Zor aşık olur ve benimseme huyunuz yüzünden sevdiklerinizden kolay vazgeçmezsiniz..

BOĞA KIZIMIZ PARTİ HAVASINDA

Parti havanızdaysanız, gecenin mükemmel bir ev sahibi olabilirsiniz. Öz güvenli rahat ve dost canlısı. Yüzünüzde kendinden emin bir gülümseme ve sade bir çekicilik. Romantik çiçekli uzun ipek elbise sizi olduğunuzdan daha da romantik gösterebilir. İnsanlar size yaklaşmak için fırsat kollarlar. Onları tüm anlayışınızla yargılamadan dinlerken, gülümseyen çehreniz her dem tazedir. Gecenin ilerleyen saatlerinde bile, siz hala diri ve güzelsinizdir. Çiçek kokulu parfümünüzle çevrenize ılımlı bir hava estirir, bir Yengeç’le güzel bir sofra muhabbeti yapabilir, Başak ve Oğlak’la finans konularını tartışabilir, Bir Akrep’in cinsel dürtülerini atağa kaldırabilirsiniz. Gece boyunca gözleri ile sizi takip eden Aslana yaklaşmamanızı tavsiye edebiliriz. Sizi ormanına çekmek için tüm cazibesini kullanacaktır.

Boğa Burcunun Diğer Özellikleri

Günlük Burç Yorumu

Haftalık Burç Yorumu

Aylık Burç Yorumu

Yıllık Burç Yorumu

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku