Başak Burcu Eğlence Hayatı

BAŞAK KIZLARI

Aslında pek belli etmesen de, oldukça utangaç bir yapın var. Güvenilir ve samimi olman bazen antipatik olabilir. Dürüstlüğün agresif sınırlarında olduğu zaman çevrendekiler sana kızabilirler. Aldırmaz ve bildiğin konulardan taviz vermezsin. Çevreni eleştirmekten korkmadığın bir gerçek. Peki seni tenkit ederlerse ne yaparsın ?.. Üstelik karşınızdaki kişi sonuna kadar haklı da, olabilir. İşte o zaman karşındaki kişiye dünyayı zindan edebilir, kendini savunmak adına düşünmeden konuştuğun kelimeler hızlı bir şekilde ağzından dökülürken haksız olacağını düşünmezsin bile. Her şeye rağmen, zor günlerin dostu olduğun için, insanlar seni severler. Sürekli dağınık olduğunu söyleyebilir ve zamanın sana yetmediğinizde yakınabilirsin de… Çevrendeki diğer kişilere göre çok daha planlı ve programlı olduğunu kim bilir kaç kişi sana hatırlattı. Derslerini programlı yapar ve kuralların dışına çıkmadığın içinde gizli takdirler hep senindir. Sınıfın en sakin ve disiplinli öğrencisi olabilirsin. Seni anlamak kolay değildir. Hızlı düşünür ve karar veren sen, bazen en sakin kişileri bile çileden çıkaran bir ağırkanlılık sergileyebilirsin. Anlaşılmak için özel bir çaba sarf etmelerini istemediğin için de, kendi dünyanda yaşamayı yeğlersin.

BAŞAK KIZIMIZ PARTİ HAVASINDA

Disiplinli ve sadeliği seven siz Başaklar için, görkemli toplantılar can sıkıcı ve iticidir. Arkadaşlarının ısrarına rağmen, tercihin küçük ve samimi dostlukların olduğu ortamlardır. Giyim zevkinde titiz bir seçicilik örneği sergilerken, klasik fakat şık kıyafetleri tercih edersin. Sabun ve fresh kokulardan vazgeçmez, az makyajlı yüzünüzde daima taze bir genç kız havası estirirsin.. Kaliteli yemeklerden ve beyaz şaraptan hoşlanır sıcak dost sohbetlerini tercih eder flört tarzı ilişiklerden uzak durursun. Boğanın ciddi konuşmaları ilgini çekerken, Yengeçle rahatlatıcı bir sohbet yapabilirsin. Oğlakla gizli bir şekilde çekişmek hoşuna gidebilir. Bir Akrep’in cazibesinin etkisinde kalman fazla zamanını almayacak ve duygusal kapılarını ona aralayacaksın.

Başak Burcunun Diğer Özellikleri

Günlük Burç Yorumu

Haftalık Burç Yorumu

Aylık Burç Yorumu

Yıllık Burç Yorumu

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku