Balık Burcu Eğlence Hayatı

BALIK KIZLARI:

Hüzünlü bakışlarınız ve şiirsel konuşmalarınızla sizi fark etmemek imkansızdır.Sakin görünürsün fakat ruhunun derinliklerindeki fırtınaları kimseyle paylaşmak istemezsin. Yaratıcılığınla dokunduğun her şeyi güzelleştirirsin. İnce ayrıntılı küçük desenler, pırıltılı kumaşlar, seni yansıtır. Yürüdüğün her yeri güzelleştirirsin. Salına salına yürürken, çevrendeki kişiler seni hayranlıkla izlerler. Aşktan asla vazgeçmediğin için, çevren oldukça kalabalıktır. Evrenle aranda garip bir bağ vardır. Dokunduğun her şeye duru bir güzellik katarsın. Yoğun duygularını resim, müzik, yazı aracılığıyla ifade edersin. Çok hassas ve duygusal olduğun için, her an ağlamaya hazırsın. Kendini ilgilendirmeyen, tanımadığın kişilerin sorunlarına bile duyarlısın. Hayal kurmayı o kadar seversin ki, bazen hayalle gerçeği birbirine karıştırırsın. Oldukça derin bir kızsın. Sen herkesi anlarsın da, seni anlayan ne kadar çıkar bilmiyoruz… ?

BALIK KIZIMIZ PARTİ HAVASINDA

Sakin ve dingin yapınızı bir partide tanımak o kadar zor ki..İşte tüm romantikliğiniz üzerinizde yine. Dalgın ve hülyalı bakışlarınızı makyajla canlandırabilirsiniz. Mavi ve yeşilin her tonunu rahatça kullanır ve kıyafetinizi tüyler, parlak gümüş taşlar ve dantellerle süslersiniz. Yosunu ve denizi anımsatan parfümünüz kişiliğiniz tamamlarken, gecenin ilerleyen saatlerinde sizi tanımak imkansızlaşır. Romantik ve huysuz olan,. içinizdeki hapis olmuş tüm coşkular ortaya çıkarken siz bile durumunuza şaşar kalırsınız.Olağanüstü duygularla bezenmiş halinize eşlik edecek partneriniz işte hazırda bekliyor. Yengeç kıskaçlarıyla size yaklaşırken, bir Balığı yakalamanın zorluğunu ona yaşatmak istemeyeceksiniz. Akrep’in gözlerinden kaçarken, Oğlak’ın güvensizliğini birlikte yenebilirsiniz . Başak bol bol size akıl verecek aynı zamanda eleştirecektir. Terazi ile hoş ve sanatsal sohbetleriniz olacaktır.

Balık Burcunun Diğer Özellikleri

Günlük Burç Yorumu

Haftalık Burç Yorumu

Aylık Burç Yorumu

Yıllık Burç Yorumu

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku