Oğlak Burcu Eğlence Hayatı

OĞLAK KIZI

Minyon bir yapın var. Vücut hatların ince ve biçimlidir. Gözlerin hüzünlüdür. Çevrene melankolik bakarsın. Güçlü ve gururlusun. Sana baktıkça keşfedilecek güzelliklerin ortaya çıkar. Sevgini göstermesini bilemediğin içi, mağrur ve kibirlilikle suçlanabilirsiniz. Doğal ve sakin bir güzelliğin vardır. İnsanlar senin yüzüne baktıkları zaman, nedenini bilmezler. Garip bir çekiciliğin vardır. Bazen çevrende buzlar kraliçesi olarak adlandırılabilirsin. Çocukluk ve gençlik yıllarında yaşamı o kadar ciddiye alırsın ki, büyüdükçe ve hayatı tanıdıkça, kendine kızar ve artık yaşama daha rahat bakarsın. İşte o zaman, yüz hatların yumuşar ve artık eskisi kadar her şeyi dert etmemeye çalışırsın. Fotojenik olduğun için, senin burcundan birçok manken ve foto model çıkacaktır. Özellikle bacakların ince uzun olduğu için, kısa mini etekleri çok güzel taşırsın. Çevrene o kadar ciddi bakıyorsun ki, lütfen biraz daha gül. Yüzün aydınlandığı zaman inanılmaz çekicisin.

OĞLAK KIZI PARTİ HAVASINDA

Siz ciddi ve sistemli Oğlaklar, iyi organize edilmiş partilerden hoşlanıyorsun. Bulunduğun ortamda her şey mükemmel olmalı. En küçük aksilik bile seni çileden çıkartabilir. En uygun kişileri bir araya getirme savaşı verirken, olayı abartır ve partiyi bir iş toplantısı haline getirebilirsin. Katılacağın partide önce kalite ararken, abartısız giyinirsin. En pahalı bir şeyi bile gösterişsiz ve olağan bir şekilde üzerinde taşırken, kıyafetin hakkını da verirsin. Küçük pırlantalar ve beyaz altın vazgeçemediğin takılarındır. Spor ceketler ve şık ve sade ayakkabıları tercih edersin. Gideceğin partide ciddi bir Boğa ile sohbet edebilir, Başakla ciddi planlar yapar, Akrep’in gizemli bakışlarından etkilenebilirsin. Balıkla sakinleştirici konuşmalar yaparken, Yengeç’le paylaşacak ortak çok şey bulursun.

Oğlak Burcunun Diğer Özellikleri

Günlük Burç Yorumu

Haftalık Burç Yorumu

Aylık Burç Yorumu

Yıllık Burç Yorumu

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku