Aslan Burcu Eğlence Hayatı

ASLAN KIZLARI

Çarpıcı giyim tarzın, aslan yelesi saçın ve alımlı yürüyüşünle uzaktan bile keşfedebilirsiniz. Başkalarının dikkatini çeken kıyafetleri tercih edersin. Canlı renkler tam senin içindir. Kendini beğenmiş, kibirli görünüşünle fark edilmemen mümkün değildir. Saçın uzun olmasa bile kabarık ve havalı bir görünüşün vardır. Güneşlenmeyi çok seversin. Uçuşan modelleri tercih edersin. Bir aslan kızı olarak lüks objeler daima ilgini çeker. Övülmeyi ve pohpohlanmayı seversin, ama; gerçek iltifatları hemen fark edersin. Arkadaşlarının her türlü sorunlarına sahip çıkarsın. Göz önünde olmak ve alkış almak seni mutlu eden güzel şeylerdir. Özel bir kızsın ve özel kalmak için tüm maharetlerini çevrene yayarsın. Işıklarından herkes yararlanır.

ASLAN KIZI PARTİ HAVASINDA

Güçlü kişiliğin ve özgüveninle partilerin odak noktası haline gelirsin. Dikkat çektiğinizin farkındasınız ve tüm partilerin en çarpıcı kişisi olmaktan kendiniz alıkoyamazsınız. Saçların ve alımlı giysilerinle bulunduğun ortamın kraliçesi olmaya adaysın. Pırıltılı kıyafetler, gerçek mücevherler, danteller, ipekler, ve geniz yakan parfümleriyle, kim bir Aslan’a karşı koyabilir. İşte sizi gözünüze kestiren bir Koç, kalbinizi fethetmeye hazırlanırken, güzel sesli ve etkileyici gülümsemesiyle bir aşk tanrısı olan Terazi seni daha çok etkileyebilir.. Komik fıkralarıyla seni güldüren bir Yay’ın dostluğunu kazanırken, İkizlerin seyahat anılarını ilgiyle dinleyebilirsin. Seni etkisi altına almak isteyen Boğadan uzak durmalı ve Kovanın enteresanlığına sığınmalısın.

Aslan Burcunun Diğer Özellikleri

Günlük Burç Yorumu

Haftalık Burç Yorumu

Aylık Burç Yorumu

Yıllık Burç Yorumu

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku