Akrep Burcu Eğlence Hayatı

AKREP KIZI AŞKI

Tutkuyla seversin. Aşkın çok özeldir. Kolay aşık olmazsın. Senin duyguların gerçektir. Biraz da, ürkütücü bir yönün vardır. Aşık olduğun zaman gözün hiçbir şey görmez. Derin ve gizemli bir güzelliğin vardır. Erkekler seni gördüğü zaman yıldırım çarpmışa dönerler. İnan seni tanımadan önce çok daha mutluydular. Belki de gerçek anlamda aşkı bilmiyorlardı.… Özel bir kadın olmak nasıl bir duygu ? İşte bu sorunun cevabını seninle karşılaşıncaya kadar farkında değillerdi…Senden önceleri vardı.. Senden sonrası olmayacak bir aşkın başlangıcında kaçabilirlerse, beklide asla tutkulu bir aşkı tanımayacaklardı. Ne dersin ? Bu kadar korkutucu muyum demeyin… Tabii ki değil. Ama çook özelsin….

AKREP KIZI PARTİ HAVASINDA

Zodyak’ın gerçek dişi olma sorumluluğunu asla unutmaz ve bulunduğunuz her ortamda, başkalarına da hatırlatırsınız. Nasıl mı?..Katıldığınız partiyi hemen mıknatıs alanınıza alır, büyüleyici bakışlarınızı çevrenize hissettirirsiniz. Kadife bir ceket ve ipek gömlek, inci bir kolye ve vurgulayıcı bir makyaj, en gizemli baharatların karışımı egzotik bir parfüm ve mağrur bir yüzün sizi umursamaz tavırları .hangi erkeğin ilgisini çekmez ki. Üstelik hem kışkırtıcı hem de küstahça ve itici. Ona yaklaşmak herkesin harcı olmayabilir fakat bir Boğa asla pes etmez. Başak ciddi tavırlarıyla size tuzak hazırlayabilir. Oğlakla sıra dışı bir tartışma başlatabilirsiniz. Yengeç dostluk duygularını size sunarken, onu incitmek aklınızdan bile geçmez. Aslan’a ders vermek isteyebilirsiniz.

Akrep Burcunun Diğer Özellikleri

Günlük Burç Yorumu

Haftalık Burç Yorumu

Aylık Burç Yorumu

Yıllık Burç Yorumu

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku